Pokud požadujete jen články vybraného týmu nebo jen články z vybrané rubriky, použijte odkaz "Rozšířené filtrování".

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 264 článků.

2 výhry v extralize U15!

Válečníci U15 mají za sebou 3 extraligové zápasy během jednoho týdne a možná pro někoho překvapivě dva vítězné!

Muži Křešice – Nulová komunikace a špatné trestné hody v Lovosicích

Do utkání v Lovosicích jsme zajížděli s tím, že chceme navázat na předchozí společné utkání, které jsme vyhráli vysokým rozdílem 80:51. Věděli jsme, že nám má soupeř co vracet, a proto jsme očekávali, že tento zápas nebude veden ve stejném duchu, jako ten předchozí a bude se jednat o zcela jiné utkání.

Extraliga U15 a první velká výhra

Válečníci U15 vstoupili do své extraligové sezóny a vstoupili do ní velmi dobře! V sobotu přivítali na své palubovce tým Tygrů Praha, který má ve svém středu velmi dobré hráče na úrovni mládežnické reprezentace. Kluci svou bojovností a zarputilostí odehráli velmi vyrovnaný poločas, kdy se Tygrům dokázali vyrovnat ve všech směrech. Třetí čtvrtina klukům nevyšla dle představ, ale v té čtvrté se opět do zápasu vrátili, a ještě celé utkání zdramatizovali. Klobouk dolů...

Muži Křešice - „Když to nejde, tak to nejde”

Utkání ve velmi omezené sestavě devíti hráčů, přičemž jeden se do zápasu nezapojil kvůli nemoci, druhý měl problém s kolenem, třetí byl čerstvě po nemoci a čtvrtý měl několika měsíční pauzu kvůli zraněni, se proti ústeckým Skřivánkům nedařilo v žádném směru.

U14 – První výhra v extralize a jeden super zápas

Ve svém prvním extraligovém utkání mladí Válečníci nezaváhali a šli si od začátku za vítězstvím. Jižní Supi podali solidní výkon, přesto se našim hráčům dařilo skóre postupně navyšovat (po čtvrtinách +9, +22, +32 až na konečných 45:81 pro Děčín).