U14 extraliga: šelmy na Válečníky nestačily

Pražští Tygři ve čtvrtek kousali, ale Válečníci nedopustili ztrátu domácí neporazitelnosti; víkendová dvojička s dobře hrajícími Levharty také pro DC.

Ve čtvrtek to byly v ARMEX Sportcentru konečně pěkné nervy, velmi kontaktní a fyzické utkání ale naši kluci nakonec zvládli s přehledem. První čtvrtina 21:16 včetně excelentního vstupu 10:0, poločas ale 29:37, sice v plné rotaci 14 hráčů, ale s plnou nůší chyb, laxností a sérií neproměněných dobrých pozic. Ve třetí čtvrtině dovolili kluci Pražanům za osm minut jen čtyři body, nakonec 3Q 17:9 (vyrovnáno před čtvrtou) a 4Q 25:12. Děkujeme Tygrům za možnost dohrávky v týdnu, a i za skvělý zápas.

Obě utkání dvojičky s Chomutovem probíhala v mírnější tempu, Válečníci postupně navyšovali skóre až na konečných 93:48 doma a 35:76 v Levhartí kleci.

O víkendu 18. - 19. 3. nás čekají první odvety: challenge revenge match s Tygry z Budějc a potvrzení s Jižními Supy.