Tréninky jednotlivých týmů

Základní přehled časů a míst, kdy a kde trénují jednotlivé týmy mládeže BK Děčín.

47_20220520_161357.jpg

Časy a místa se mohou měnit podle aktuální situace, směrodatná je informace od trenéra!

MUŽI 2. liga

pondělí
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum

MUŽI SčL

pondělí
20:00 - 21:30
Arena Křešice
středa
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu začátek cca 20:00 hod.)

MUŽI Juniorka

pondělí
20:00 - 21:30
Arena Křešice
středa
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu začátek cca 20:00 hod.)

MUŽI Křešice

pátek
19:30 - 21:30
Arena Křešice

ŽENY

čtvrtek
20:30 - 21:30
ARMEX Sportcentrum

U19 liga

pondělí
18:00 - 19:30
ARMEX Sportcentrum
úterý
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
pátek
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum

U19 region

pondělí
17:30 - 18:30
Arena Křešice
středa
18:00 - 19:30
Arena Křešice

U19 dívky

pondělí
18:30 - 20:00
Arena Křešice
středa
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
19:30 - 21:00
Arena Křešice

U17 extraliga

pondělí
18:00 - 19:30
ARMEX Sportcentrum
úterý
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
pátek
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum

U17 region

úterý
19:00 - 20:30
Arena Křešice
pátek
16:30 - 18:00
Arena Křešice

U17 dívky

pondělí
18:30 - 20:00
Arena Křešice
středa
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
19:30 - 21:00
Arena Křešice
pátek
18:00 - 19:30
Arena Křešice

U15 extraliga

pondělí
16:00 - 17:30
Arena Křešice
čtvrtek
18:00 - 19:30
Arena Křešice
pátek
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
(před zápasovým víkendem, jinak 15:00-16:30 Arena Křešice)

U14 extraliga

úterý
15:30 - 17:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum
pátek
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
(před zápasovým víkendem, jinak 15:00-16:30 Arena Křešice)

U13

úterý
16:00 - 17:30
Arena Křešice
čtvrtek
16:30 - 18:00
Arena Křešice
pátek
14:30 - 16:00
Stavební průmyslovka

U13 dívky

úterý
17:00 - 18:30
ARMEX Sportcentrum
středa
16:30 - 18:00
Arena Křešice
pátek
17:30 - 19:00
Stavební průmyslovka

U12

pondělí
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
úterý
15:00 - 16:30
Arena Křešice
čtvrtek
15:00 - 16:30
Arena Křešice

U12 dívky

středa
15:00 - 16:30
Arena Křešice
pátek
16:00 - 17:30
Stavební průmyslovka

U11

úterý
14:15 - 15:30
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum

U11 dívky

pondělí
15:00 - 16:00
Arena Křešice

U10

úterý
17:30 - 19:00
Stavební průmyslovka
středa
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum

U9+U10 dívky

úterý
17:30 - 19:00
Arena Křešice
čtvrtek
16:15 - 17:45
ZŠ Komenského

U09

úterý
16:00 - 17:30
Stavební průmyslovka
středa
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu 15:30-17:00 ZŠ Komenského)

U08

pondělí
17:00 - 18:00
Gymnázium
(období listopad–březen)
pondělí
17:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum
(období září–říjen a duben–červen)
pátek
15:30 - 16:30
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

Pohybová školička

pondělí
16:00 - 17:00
Gymnázium
(období listopad–březen)