Válečníci Děčín

Tréninky jednotlivých týmů

Základní přehled časů a míst, kdy a kde trénují jednotlivé týmy mládeže BK Děčín.

Časy a místa se mohou měnit podle aktuální situace, směrodatná je informace od trenéra!

MUŽI 2. liga

pondělí:
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum

MUŽI SčL

pondělí:
20:00 - 21:30
Arena Křešice
středa:
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu začátek cca 20:00 hod.)

MUŽI Juniorka

pondělí:
20:00 - 21:30
Arena Křešice
středa:
19:00 - 20:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu začátek cca 20:00 hod.)

MUŽI Křešice

pátek:
19:30 - 21:30
Arena Křešice

ŽENY

čtvrtek:
20:30 - 21:30
ARMEX Sportcentrum

JUNIOŘI U19 liga

pondělí:
18:00 - 19:30
ARMEX Sportcentrum
úterý:
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
pátek:
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum

JUNIOŘI U19 region

pondělí:
17:30 - 18:30
Arena Křešice
středa:
18:00 - 19:30
Arena Křešice

JUNIORKY U19

pondělí:
18:30 - 20:00
Arena Křešice
středa:
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
19:30 - 21:00
Arena Křešice

KADETI U17 extraliga

pondělí:
18:00 - 19:30
ARMEX Sportcentrum
úterý:
19:30 - 21:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
pátek:
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum

KADETI U17 region

úterý:
19:00 - 20:30
Arena Křešice
pátek:
16:30 - 18:00
Arena Křešice

KADETKY U17

pondělí:
18:30 - 20:00
Arena Křešice
středa:
17:30 - 19:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
19:30 - 21:00
Arena Křešice
pátek:
18:00 - 19:30
Arena Křešice

STARŠÍ ŽÁCI U15 extraliga

pondělí:
16:00 - 17:30
Arena Křešice
čtvrtek:
18:00 - 19:30
Arena Křešice
pátek:
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
(před zápasovým víkendem, jinak 15:00-16:30 Arena Křešice)

MLADŠÍ ŽÁCI U14 extraliga

úterý:
15:30 - 17:00
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum
pátek:
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
(před zápasovým víkendem, jinak 15:00-16:30 Arena Křešice)

STARŠÍ MINIŽÁCI U13

úterý:
16:00 - 17:30
Arena Křešice
čtvrtek:
16:30 - 18:00
Arena Křešice
pátek:
14:30 - 16:00
Stavební průmyslovka

STARŠÍ MINIŽAČKY U13

úterý:
17:00 - 18:30
ARMEX Sportcentrum
středa:
16:30 - 18:00
Arena Křešice
pátek:
17:30 - 19:00
Stavební průmyslovka

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12

pondělí:
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum
úterý:
15:00 - 16:30
Arena Křešice
čtvrtek:
15:00 - 16:30
Arena Křešice

MLADŠÍ MINIŽAČKY U12

středa:
15:00 - 16:30
Arena Křešice
pátek:
16:00 - 17:30
Stavební průmyslovka

NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI U11

úterý:
14:15 - 15:30
ARMEX Sportcentrum
čtvrtek:
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum

NEJMLADŠÍ MINIŽAČKY U11

pondělí:
15:00 - 16:00
Arena Křešice

PŘÍPRAVKA U10 chlapci

úterý:
17:30 - 19:00
Stavební průmyslovka
středa:
14:30 - 16:00
ARMEX Sportcentrum

PŘÍPRAVKA U9+U10 dívky

úterý:
17:30 - 19:00
Arena Křešice
čtvrtek:
16:15 - 17:45
ZŠ Komenského

PŘÍPRAVKA U09 chlapci

úterý:
16:00 - 17:30
Stavební průmyslovka
středa:
16:00 - 17:30
ARMEX Sportcentrum
(v případě domácího zápasu A-týmu 15:30-17:00 ZŠ Komenského)

PŘÍPRAVKA U08 chlapci

pondělí:
17:00 - 18:00
Gymnázium
(období listopad–březen)
pondělí:
17:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum
(období září–říjen a duben–červen)
pátek:
15:30 - 16:30
ZŠ Vrchlického

Pohybová školička

pondělí:
16:00 - 17:00
Gymnázium
(období listopad–březen)