Pokud požadujete jen články vybraného týmu nebo jen články z vybrané rubriky, použijte odkaz "Rozšířené filtrování".

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 40 článků.

U10 – 1. místo na mezinárodním turnaji v Drážďanech

V neděli 27.11. vyrazili kluci U10 na turnaj SNCZ do Drážďan, kde na ně čekalo celkem šest zápasů, z toho pět proti německým soupeřům a jeden proti druhému českému zástupci na turnaji – Litoměřicím. Soupeři nám postupně byly týmy ze Zörbigu, Lipska, Litoměřic, Alby Berlín, Chemnitz a Drážďan.

Válečníci U14 vyhráli mezinárodní turnaj CEYBL

O víkendu hostil Děčín první letošní turnaj mezinárodní soutěže hráčů do 14 let Central Europe Youth Basketball League (CEYBL). Pro naše hráče to byla skvělá příležitost potkat se jednak se zahraničními (Německo, Rakousko) soupeři, jednak si poměřit síly s TOP týmy z Čech. Turnaje se zúčastnily: BBLZ - Reach the Top (Rakousko), Sokol Pražský, Tigers České Budějovice, Mitteldeutsche Basketball Academy (Německo), Jižní Supi a domácí Válečníci.

Další zlato pro Válečníky

Naši nejmladší Válečníci, které v příští sezóně čeká také opravdová hrací soutěž, zajížděli k velmi prestižnímu turnaji kategorie U10 k Tygrům Praha do Jenče. Tým vedený Honzou Koutem a doplněný asistenty Jakubem Houškou a Nelou Žižkovou měl velké ambice a snažil se je celý turnaj naplňovat.

U11 – Poslední zápasy a hurá na Národní finále

Válečníci U11 odehráli další dvě utkání po návratu z úspěšného Velikonočního turnaje v Ostravě, kde obsadili skvělou třetí příčku a zažili opravdu skvělou prověrku před nadcházejícím Národním finále.