Pokud požadujete jen články vybraného týmu nebo jen články z vybrané rubriky, použijte odkaz "Rozšířené filtrování".

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 46 článků.

Stříbrná jízda Válečníků U14

Krásným druhým místem v mezinárodní soutěži Central Europe Basketball League skončila velká jízda děčínským Válečníků do 14 let. Na třech turnajích nezaznamenali Válečníci jediné porážky, kdy úspěšně čelili nejlepším českým, slovenským, německým, polským a rakouským celkům.

U12 dívky – 1. místo na EASTER CUP 2023 v Klatovech

Ve čtvrtek 6. dubna se vydaly děčínské Válečnice U12 na tradiční velikonoční turnaj do Klatov. Po loňském vítězství v Ostravě jsme se vydali na opačný kraj republiky, nicméně natěšení na turnaj bylo neméně veliké.

U14 – Vítězové základní části turnajů CEYBL

Bez porážky a také bez dramatu prošel třemi turnaji tým Válečníků ročníku 2009+2010 a zaslouženě vyhrál základní část série turnajů CEYBL U14. Před Velikonoci čeká kluky finálový turnaj v Zelené Hoře.

U10 – 1. místo na mezinárodním turnaji v Drážďanech

V neděli 27.11. vyrazili kluci U10 na turnaj SNCZ do Drážďan, kde na ně čekalo celkem šest zápasů, z toho pět proti německým soupeřům a jeden proti druhému českému zástupci na turnaji – Litoměřicím. Soupeři nám postupně byly týmy ze Zörbigu, Lipska, Litoměřic, Alby Berlín, Chemnitz a Drážďan.

Válečníci U14 vyhráli mezinárodní turnaj CEYBL

O víkendu hostil Děčín první letošní turnaj mezinárodní soutěže hráčů do 14 let Central Europe Youth Basketball League (CEYBL). Pro naše hráče to byla skvělá příležitost potkat se jednak se zahraničními (Německo, Rakousko) soupeři, jednak si poměřit síly s TOP týmy z Čech. Turnaje se zúčastnily: BBLZ - Reach the Top (Rakousko), Sokol Pražský, Tigers České Budějovice, Mitteldeutsche Basketball Academy (Německo), Jižní Supi a domácí Válečníci.