126_20240308_094131.jpg
377_20230412_082651.jpg

Stříbrná jízda Válečníků U14

Krásným druhým místem v mezinárodní soutěži Central Europe Basketball League skončila velká jízda děčínským Válečníků do 14 let. Na třech turnajích nezaznamenali Válečníci jediné porážky, kdy úspěšně čelili nejlepším českým, slovenským, německým, polským a rakouským celkům.

Tým Válečníci Děčín U14 odvedl vynikající práci a v každém zápase hrál s maximálním nasazením a odhodláním – to potvrzují tři první místa z jednotlivých pohárů. Na ten čtvrtý, závěrečný, postoupilo pět nejlepších celků a hořkost jediné porážky, navíc o jediný bod okusili mladí Válečníci pouze jedinkrát – a to v zápase s vítězi finálového turnaje, s celkem z polské Wroclawi.

Celý tým si zaslouží velkou pochvalu za skvělý výkon na sérii turnajů CEYBL. Hráči ukázali, že mají nejen skvělou fyzickou kondici a technické dovednosti, ale také velkou vůli a hrdost na své město a klub. Vedení klubu i fanoušci jsou hrdí na výkon týmu Válečníci Děčín U14 a věří, že kluci budou i nadále pokračovat ve své skvělé formě na Mistrovství republiky.