Pokud požadujete jen články vybraného týmu nebo jen články z vybrané rubriky, použijte odkaz "Rozšířené filtrování".

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 39 článků.

Válečníci U13 vstoupili do Evropy

Trocha nervozity na úvod, velké zážitky a velké vítězství na konec... Takový byl první turnaj Central European Youth Basketball League (CEYBL). Kluci ročníku 2011 a mladší okusili, jako to je v Evropě.

Válečníci dobyli Řím

Při své první účasti v elitní evropské soutěži European Youth Basketball League (EYBL) starší žáci basketbalového klubu Děčín překvapili výbornými výkony a z turnaje v Římě se vrátili se třemi vítězstvími a jednou porážkou!

Stříbrná jízda Válečníků U14

Krásným druhým místem v mezinárodní soutěži Central Europe Basketball League skončila velká jízda děčínským Válečníků do 14 let. Na třech turnajích nezaznamenali Válečníci jediné porážky, kdy úspěšně čelili nejlepším českým, slovenským, německým, polským a rakouským celkům.

U12 dívky – 1. místo na EASTER CUP 2023 v Klatovech

Ve čtvrtek 6. dubna se vydaly děčínské Válečnice U12 na tradiční velikonoční turnaj do Klatov. Po loňském vítězství v Ostravě jsme se vydali na opačný kraj republiky, nicméně natěšení na turnaj bylo neméně veliké.

U14 – Vítězové základní části turnajů CEYBL

Bez porážky a také bez dramatu prošel třemi turnaji tým Válečníků ročníku 2009+2010 a zaslouženě vyhrál základní část série turnajů CEYBL U14. Před Velikonoci čeká kluky finálový turnaj v Zelené Hoře.