Zobrazeno 1 až 10 z celkem 20 článků.

CEYBL U15 Pardubice 2022 - ohlédnutí

Profit z mezinárodních střetnutí je zřejmý – oproti tradičním soupeřům z české ligy se setkáte s jinými herními styly (polský zónový presing, rakouský řízený postupný útok), s jinými hráčskými typy (pestře složená Vídeň, odlišné somatotypy), s jiným pojetím basketbalu. A naši kluci si zároveň mohli potvrdit, že už toho dost umí a prosadí se i v mezinárodní konfrontaci.

U15 v extralize zdolali dva pražské celky

Prakticky bez větších obtíží si hráči ročníku 2007 a mladší poradili s Pražany ze Sokola i z USK. Sokol postrádal vysokého Noska, USK bodového lídra Ševčíka, Válečníci nastoupili bez zraněného Hubky.

U15 extraliga – Další dvě výhry v soutěži

V dramatickém utkání v Brandýse dokázali kluci do poločasu smazat ztrátu dvaceti bodů a nakonec uspěli. Druhý den v Pardubicích, ponaučeni ze sobotního vývoje, si Válečníci úvod zápasu pohlídali a vydařeným druhým poločasem jasně zvítězili.

U15 extraliga - 100% start

Hráči ročníku 2007 zvládli úvodní utkání extraligy na výbornou. S přehledem a v širší rotaci si kluci nejprve poradili s Berounem (83:41), v nedělním utkání pak nakonec jednoznačně položili i Písek (86:56).

Hola hola, EXTRALIGA volá

Vzestup naší mládeže pokračuje a letošní výsledky to jasně dokazují. Skvělá práce týmů mladších a starších žáků jim vynesla do druhé poloviny sezóny účast v EXTRALIZE, kde je již nečekají žádné jednoduché zápasy.

U15 postupují do EXTRALIGY

Hrají chytře, trénují tvrdě a mají v sobě Basketball. Tým hráčů ročníku 2007 s podporou několika mladších zaslouženě postoupil do EXTRALIGY mezi 16 nejlepších týmů ze 73 účastníků kategorie starších žáků. V základní části navíc družstvo nezaznamenalo jedinou porážku, mladí Válečníci zvítězili ve všech 14 utkáních základní části.