U19 region – Úspěšné zakončení víkendu na Kladně

Na Kladno jsme přijeli stejně jako v sobotu ve Slaném s mírně jinou než klasickou sestavou, ale oproti sobotnímu zápasu jsme měli víc hráčů co s námi pravidelně trénují.

Do zápasu jsme naskočili v dobrém tempu a nenechali jsme se zaskočit prvými minutami, ač jsme že začátku nevěděli jak hrát do dobře zařazené obrany soupeře.

V druhé čtvrtině jsme však našli recept, byl to rychlý protiútok. Stáhli jsme rozdíl a odešli do šatny se vztyčenými hlavami. Mojí hráči udělali přesně to co tam potřebovali.

Vzali jsme si vedení a zabrali v obraně a dovedli jsme dobrým výkonem všech hráčů (ač ještě máme na čem pracovat) zápas do vítězného konce.