292_20220425_172006.jpg

U11 – Poslední zápasy a hurá na Národní finále

Válečníci U11 odehráli další dvě utkání po návratu z úspěšného Velikonočního turnaje v Ostravě, kde obsadili skvělou třetí příčku a zažili opravdu skvělou prověrku před nadcházejícím Národním finále.

Dnešní turnaj nejmladších minižáků byl ve stylu tak trochu oslav... Trojici pro turnaj tvořil tým z Teplic, který se chystá na Festival, pak malé Válečnice, které odehrají tento víkend Národní finále u nás v Děčíně a samozřejmě my Válečníci, kteří na své Národní finále pojedeme tento víkend do Brandýsa nad Labem.

Poslední zápasy v sezóně, takže jsme vystřídali všechny borce, kteří mohli dnes dorazit. Celkem tedy 19 kousků, takže lavička byla narvaná k prasknutí :)

Oba zápasy měly podobný průběh, začátek vyrovnaný, následně jsme odskočili a dotáhli zápas do jasného vítězství. Všichni kluci si dnes zaslouží pochvalu, makali a i přesto, že občas něco nespadlo, tak hráli a bojovali dále.

Věřím, že poslední zápasy nám pomohou k dobrému výsledku na Národním finále a kdyby se něco nepovedlo, tak to nevadí, protože vše máme ještě před sebou… Do Brandýsa se moc těšíme a věříme, že nás přijede podpořit i spousta rodičů.