117_20211004_124202.jpg

První zápasy pro U11

K prvním zápasům zajeli mladí Válečníci v rámci Nadregionální ligy až do krásné Nové Paky, kde se v miniturnaji utkali s Tygry Praha a s domácí Novou Pakou.

První zápas proti Tygrům byl hned těžkou zkouškou, která nakonec nedopadla výsledkově (40:44), ale vlila mě osobně hodně energie do žil. Kluky jsem vlastně takto trénoval poprvé a je vidět, že máme na čem stavět, a to je důležité.

Kluci makali, dřeli, bojovali, a i přes občasné ztracení se na hřišti to nevypadlo vůbec špatně, ba naopak, zaslouží si velkou pochvalu. Na všech byl vidět velký zápal pro hru a i přesto, že se jim něco nepodařilo, což je naprosto normální, tak hráli a bojovali dál.

Druhý se zápas proti Nové Pace byl jiný a vyhráli jsme ho jasným rozdílem 102:6. Kluci hráli proti nově složenému týmu, které měl ve svém středu spoustu holčiček. Zápas jiný, ale také velmi přínosný.

Celkově tento celkem daleký výlet hodnotím velmi kladně. Příjemné prostředí, příjemní lidé, kteří to v Nové Pace vedou, spousta rodičů, která nás přijela podpořit, prostě vydařená neděle! Díky všem a za 14 dnů se těším v Litoměřicích!

Autor: Jakub Houška