říjen 2021

BK ChomutovVálečníci Děčín
24:62
so 9. 10. 2021 9:00 @ tělocvična SPŠ, Chomutov, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 2. kolo
BK ChomutovVálečníci Děčín
20:49
so 9. 10. 2021 11:00 @ tělocvična SPŠ, Chomutov, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 2. kolo
BK ChomutovVálečníci Děčín
24:62
ne 10. 10. 2021, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 5. kolo
BK ChomutovVálečníci Děčín
20:49
ne 10. 10. 2021, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 5. kolo
Válečníci DěčínBaník Most
113:10
so 23. 10. 2021 10:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 3. kolo
Válečníci DěčínBaník Most
125:6
so 23. 10. 2021 12:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 3. kolo

leden 2022

Válečníci DěčínBK Chomutov
101:32
so 8. 1. 2022, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 5. kolo
Válečníci DěčínBK Chomutov
72:21
so 8. 1. 2022, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 5. kolo
Válečníci DěčínBK Chomutov
101:32
so 8. 1. 2022 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 7. kolo
Válečníci DěčínBK Chomutov
72:21
so 8. 1. 2022 15:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 7. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín
27:96
po 31. 1. 2022 16:00 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 6. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín
15:88
po 31. 1. 2022 17:30 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 6. kolo

únor 2022

Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.
102:13
so 5. 2. 2022 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 9. kolo
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.
102:3
so 5. 2. 2022 11:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 9. kolo
Baník MostVálečníci Děčín
8:112
so 12. 2. 2022 10:00 @ Sportovní hala Most - malá hala, Most, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 8. kolo
Baník MostVálečníci Děčín
11:110
so 12. 2. 2022 12:00 @ Sportovní hala Most - malá hala, Most, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, 8. kolo

duben 2022

Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín
42:71
ne 3. 4. 2022 10:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 1. kolo
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín
59:56
ne 3. 4. 2022 12:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 1. kolo
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.
61:38
so 23. 4. 2022 10:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 4. kolo
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.
63:33
so 23. 4. 2022 12:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 4. kolo
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf
73:35
čt 28. 4. 2022 16:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 3. kolo
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf
64:25
čt 28. 4. 2022 17:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4., 3. kolo