listopad 2021

SLUNETA Ústí n.L. dVálečnice Děčín
– : –
so 6. 11. 2021, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 1. kolo
Válečnice DěčínBA 2006 Roudnice n.L.
– : –
so 6. 11. 2021, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 1. kolo
Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín
– : –
ne 7. 11. 2021 9:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice
– : –
ne 7. 11. 2021 11:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo

leden 2022

ASK LovosiceVálečnice Děčín
74:38
ne 16. 1. 2022 9:00 @ Hala U Přívozu, Lovosice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 4. kolo
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov
92:10
ne 16. 1. 2022 10:45 @ Hala U Přívozu, Lovosice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 4. kolo
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov
92:10
ne 16. 1. 2022 10:45 @ Hala U Přívozu, Lovosice, kvalifikace o NF U11 - dívky - minižákyně U11, kvalifikace o NF, 1. kolo

únor 2022

BA Tygři LounyVálečnice Děčín
4:138
ne 13. 2. 2022 11:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 5. kolo
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov
77:20
ne 13. 2. 2022 13:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 5. kolo

březen 2022

Válečnice DěčínSlovan Varnsdorf
– : –
so 5. 3. 2022, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 7. kolo
Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín
53:36
so 5. 3. 2022 9:00 @ ZŠ Edisonova, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 7. kolo
Válečnice DěčínBA 2006 Roudnice n.L.
26:77
so 5. 3. 2022 11:00 @ ZŠ Edisonova, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 7. kolo

duben 2022

BK Levhartice ChomutovVálečnice Děčín
20:93
ne 3. 4. 2022 11:15 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 8. kolo
Válečnice DěčínBK Teplice B
69:47
ne 3. 4. 2022 13:00 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 8. kolo
Válečnice DěčínVálečníci Děčín
29:69
ne 24. 4. 2022 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 9. kolo
BK Teplice AVálečnice Děčín
77:12
ne 24. 4. 2022 12:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nejmladší minižactvo U11, přípravná část - nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 9. kolo