říjen 2023

Válečníci Děčín BSlavoj BK Litoměřice
12:76
ne 8. 10. 2023 10:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 2. kolo
Válečníci Děčín BSlavoj BK Litoměřice
22:60
ne 8. 10. 2023 12:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 2. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín B
65:40
ne 22. 10. 2023 14:30 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 3. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín B
51:38
ne 22. 10. 2023 16:00 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 3. kolo

listopad 2023

Válečníci Děčín AVálečníci Děčín B
127:4
ne 12. 11. 2023 14:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 4. kolo
Válečníci Děčín AVálečníci Děčín B
122:13
ne 12. 11. 2023 16:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 4. kolo
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
– : –
so 25. 11. 2023, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 1. kolo
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
– : –
so 25. 11. 2023, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 3. kolo
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
39:38
so 25. 11. 2023 10:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 5. kolo
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
47:53
so 25. 11. 2023 11:45 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 5. kolo

prosinec 2023

Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf
23:77
ne 3. 12. 2023 14:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 6. kolo
Válečníci Děčín BTJ Slovan Varnsdorf
20:85
ne 3. 12. 2023 15:45 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 6. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín B
102:13
so 16. 12. 2023 12:30 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 7. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín B
102:12
so 16. 12. 2023 14:30 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 7. kolo

leden 2024

Válečníci Děčín BBA Lynx Liberec
26:40
ne 14. 1. 2024 12:45 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 8. kolo
Válečníci Děčín BBA Lynx Liberec
22:47
ne 14. 1. 2024 14:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 8. kolo
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín A
14:54
čt 18. 1. 2024 15:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 9. kolo
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín A
24:61
čt 18. 1. 2024 16:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 9. kolo

duben 2024

Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
– : –
so 13. 4. 2024, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 2. kolo
BK DDM KadaňVálečníci Děčín B
– : –
so 13. 4. 2024, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 2. kolo
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B
– : –
so 27. 4. 2024, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 3. kolo
Válečníci Děčín BBK DDM Kadaň
– : –
so 27. 4. 2024, Oblastní přebor U13M, 9 - 11 - Oblastní přebor U13M, 9.-11., 3. kolo