listopad 2023

Válečníci Děčín AVálečníci Děčín B
127:4
ne 12. 11. 2023 14:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 4. kolo
Válečníci Děčín AVálečníci Děčín B
122:13
ne 12. 11. 2023 16:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 4. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín A
29:47
pá 17. 11. 2023, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 5. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín A
29:64
pá 17. 11. 2023, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 5. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín A
29:47
pá 17. 11. 2023 9:00 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 5. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín A
29:64
pá 17. 11. 2023 11:00 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 5. kolo

prosinec 2023

BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín A
10:89
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 6. kolo
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín A
7:112
ne 3. 12. 2023 10:45 @ SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 6. kolo
TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín A
16:60
pá 8. 12. 2023 16:00 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 3. kolo
TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín A
22:81
pá 8. 12. 2023 17:45 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 3. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín A
13:140
so 16. 12. 2023 16:00 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 7. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín A
7:112
so 16. 12. 2023 17:30 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 7. kolo

leden 2024

Válečníci Děčín ATJ Slovan Varnsdorf
67:11
so 13. 1. 2024 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 8. kolo
Válečníci Děčín ATJ Slovan Varnsdorf
76:25
so 13. 1. 2024 10:45 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 8. kolo
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín A
14:54
čt 18. 1. 2024 15:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 9. kolo
Válečníci Děčín BVálečníci Děčín A
24:61
čt 18. 1. 2024 16:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 9. kolo

únor 2024

Válečníci Děčín ASlavoj BK Litoměřice
62:36
ne 18. 2. 2024, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 5. kolo
Válečníci Děčín ASlavoj BK Litoměřice
69:27
ne 18. 2. 2024, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 5. kolo
Válečníci Děčín ASlavoj BK Litoměřice
62:36
ne 18. 2. 2024 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 10. kolo
Válečníci Děčín ASlavoj BK Litoměřice
69:27
ne 18. 2. 2024 11:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A, 10. kolo

březen 2024

Válečníci Děčín ASLUNETA Ústí n.L.
– : –
čt 14. 3. 2024 16:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 1. kolo
Válečníci Děčín ASLUNETA Ústí n.L.
– : –
čt 14. 3. 2024 17:45 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 1. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín A
– : –
so 23. 3. 2024, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 2. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín A
– : –
so 23. 3. 2024, Oblastní přebor U13M, 1 - 4, 2. kolo