září 2023

TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín
6:155
so 30. 9. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec
136:11
so 30. 9. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
TJ Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín
6:155
so 30. 9. 2023 14:00 @ Sportovní hala Kort, Liberec, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec
136:11
so 30. 9. 2023 15:30 @ Sportovní hala Kort, Liberec, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 1. kolo

říjen 2023

BA Lynx LiberecVálečníci Děčín
12:148
so 14. 10. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf
142:2
so 14. 10. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín
12:148
so 14. 10. 2023 15:00 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo
Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf
142:2
so 14. 10. 2023 17:00 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 2. kolo

listopad 2023

Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf
155:2
ne 5. 11. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín
12:164
ne 5. 11. 2023, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 3. kolo
Válečníci DěčínTJ Slovan Varnsdorf
155:2
ne 5. 11. 2023 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
BA Lynx LiberecVálečníci Děčín
12:164
ne 5. 11. 2023 12:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C - mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. A, 3. kolo
Válečníci DěčínBK Česká Lípa
131:4
so 18. 11. 2023 9:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín
9:110
so 18. 11. 2023 12:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 4. kolo

leden 2024

BK Česká LípaVálečníci Děčín
4:157
so 6. 1. 2024 11:00 @ SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
Válečníci DěčínBA 2006 Roudnice n.L.
125:9
so 6. 1. 2024 13:00 @ SH Budyně nad Ohří, Budyně nad Ohří, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 6. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín
14:127
so 20. 1. 2024 10:45 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov
81:24
so 20. 1. 2024 12:30, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 7. kolo

březen 2024

Válečníci DěčínBK Teplice
129:6
so 2. 3. 2024 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín
22:104
so 2. 3. 2024 12:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 9. kolo
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín
– : –
so 16. 3. 2024 10:45 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 10. kolo

duben 2024

Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín
– : –
so 6. 4. 2024, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.
– : –
so 6. 4. 2024, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 11. kolo
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.
– : –
so 20. 4. 2024, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo
Slavoj BK LitoměřiceVálečníci Děčín
– : –
so 20. 4. 2024, mladší minižáci U12M, Oblastní přebor - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 12. kolo