září 2022

SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B
64:16
so 24. 9. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečníci Děčín BBK Teplice
10:118
so 24. 9. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B
64:16
so 24. 9. 2022 10:45 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 1. kolo
Válečníci Děčín BBK Teplice
10:118
so 24. 9. 2022 12:30 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 1. kolo

říjen 2022

SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B
55:22
so 8. 10. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečníci Děčín BBK Teplice
18:67
so 8. 10. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín B
52:22
so 8. 10. 2022 9:30 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 2. kolo
Válečníci Děčín BBK Teplice
18:67
so 8. 10. 2022 11:15 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 2. kolo
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.
– : –
so 8. 10. 2022 13:00 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 2. kolo
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.
11:89
so 22. 10. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín B
73:13
so 22. 10. 2022, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečníci Děčín BSLUNETA Ústí n.L.
11:89
so 22. 10. 2022 14:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 3. kolo
BK TepliceVálečníci Děčín B
73:13
so 22. 10. 2022 17:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B, 3. kolo

listopad 2022

Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B
70:27
so 12. 11. 2022 9:00 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
Válečníci Děčín BSlavoj Litoměřice
16:65
so 12. 11. 2022 10:45 @ Tělocvična Národní, Varnsdorf, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf
38:51
so 26. 11. 2022 10:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín B
48:23
so 26. 11. 2022 13:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižáci U12, Oblastní přebor, 2. kolo

leden 2023