říjen 2022

Tesla PardubiceVálečníci Děčín
78:55
so 8. 10. 2022 17:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, 2. liga - skupina B, 4. kolo
Kolínsko-kutnohorský BKVálečníci Děčín
92:85
ne 9. 10. 2022 10:00 @ SOU Spojů Kolín, Kolín 4, 2. liga - skupina B, 5. kolo
Sokol PražskýVálečníci Děčín
102:76
čt 20. 10. 2022 20:00 @ Sokol pražský, Praha 2, Český pohár - I. kolo, 1. kolo
Válečníci DěčínBK Brandýs n.L.
49:65
so 22. 10. 2022 12:15 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 6. kolo
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice B
55:81
ne 23. 10. 2022 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 7. kolo

listopad 2022

CZ.ACADEMYVálečníci Děčín
105:47
so 12. 11. 2022 14:00 @ SH Královka, Praha 7, 2. liga - skupina B, 8. kolo
Sokol VyšehradVálečníci Děčín
88:46
ne 13. 11. 2022 10:00 @ Sokolovna Vyšehrad, Praha 2, 2. liga - skupina B, 9. kolo
Válečníci DěčínBK NAPOS Vysoká n.L.
49:93
so 26. 11. 2022 18:15 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 10. kolo
Válečníci DěčínBVK Holice
55:52
ne 27. 11. 2022 10:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 11. kolo

leden 2023

Sokol ŽižkovVálečníci Děčín
– : –
so 7. 1. 2023 @ SH Folimanka, Praha 2, 2. liga - skupina B, 13. kolo
Sokol PražskýVálečníci Děčín
– : –
ne 8. 1. 2023 @ Sokol pražský, Praha 2, 2. liga - skupina B, 14. kolo
Válečníci DěčínKolínsko-kutnohorský BK
– : –
so 21. 1. 2023 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 15. kolo
Válečníci DěčínTesla Pardubice
– : –
ne 22. 1. 2023 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 16. kolo

březen 2023

Válečníci DěčínSokol Vyšehrad
– : –
so 4. 3. 2023 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 19. kolo
Válečníci DěčínCZ.ACADEMY
– : –
ne 5. 3. 2023 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina B, 20. kolo
BVK HoliceVálečníci Děčín
– : –
so 18. 3. 2023 @ SH Holubova ul., Holice, 2. liga - skupina B, 21. kolo
BK NAPOS Vysoká n.L.Válečníci Děčín
11:00
ne 19. 3. 2023 11:00 @ SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem, 2. liga - skupina B, 22. kolo