říjen 2022

Válečnice DěčínSlovan Varnsdorf
– : –
so 1. 10. 2022 12:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 1. kolo
Válečnice DěčínSlovan Varnsdorf
– : –
so 1. 10. 2022 14:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 1. kolo
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice
43:33
so 15. 10. 2022, starší minižákyně U13, Oblastní přebor , zákl. část - starší minižákyně, U13, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice
27:40
so 15. 10. 2022, starší minižákyně U13, Oblastní přebor , zákl. část - starší minižákyně, U13, Oblastní přebor, 1. kolo
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice
34:54
so 15. 10. 2022 13:30 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 2. kolo
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice
28:39
so 15. 10. 2022 15:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 2. kolo

listopad 2022

BK ChomutovVálečnice Děčín
33:75
ne 6. 11. 2022 13:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 3. kolo
BK ChomutovVálečnice Děčín
32:66
ne 6. 11. 2022 15:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 3. kolo
Válečnice DěčínTJ Sokol Kladno
53:17
ne 20. 11. 2022 15:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 4. kolo
Válečnice DěčínTJ Sokol Kladno
38:21
ne 20. 11. 2022 17:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 4. kolo

prosinec 2022

BA LYNX LiberecVálečnice Děčín
9:00
so 10. 12. 2022 9:00 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 5. kolo
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín
10:30
so 10. 12. 2022 10:30 @ Sportovní hala Kort, Liberec, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 5. kolo

leden 2023

Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín
– : –
ne 15. 1. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 6. kolo
Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín
– : –
ne 15. 1. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 6. kolo
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín
– : –
so 28. 1. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 7. kolo
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín
– : –
so 28. 1. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 7. kolo

březen 2023

TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín
– : –
so 4. 3. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 9. kolo
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín
– : –
so 4. 3. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 9. kolo
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec
– : –
so 18. 3. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 10. kolo
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec
– : –
so 18. 3. 2023, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. část - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 10. kolo