Účastníci turnaje

Válečnice DěčínBC BenešovBK BlanskoBK MohelniceBK StrakoniceBŠ Tygři PrahaDBaK PlzeňLevhartice ChomutovSBŠ OstravaSokol Hradec KrálovéStudánka PardubiceUSK Praha

Válečnice Děčín

Reprezentují oblast: Severní Čechy (pořadatel). Webové stránky: https://mladez.bkdecin.cz/.

Soupiska: Bartlová Bára, Benešová Marie, Houserová Sofie, Hykšová Veronika, Chabrová Štěpánka, Klausová Tereza, Kuberová Veronika, Landová Mariana, Mancová Karolína, Nedvědová Eliška, Netrvalová Ella, Nevečeřalová Nina, Plíšková Tereza, Takácsová Jindřiška, Zárubová Evelína, Ženíšková Kateřina.

Trenéři: Fiala Jiří, Špačková Iva, Zimmermanová Klára.

"Vrchol sezony, domácí hala a děčínští fandové v zádech. Co víc bychom si mohli přát? Celý tým dívek U11 se moc těší, je připraven porvat se v každém zápase o co nejlepší výsledek a ukázat soupeři jak bojují pravé Válečnice."

BC Benešov

Reprezentují oblast: Střední Čechy. Webové stránky: https://www.bcbenesov.cz/.

Soupiska: Benešová Eliška, Čermochová Anna, Dolejší Eliška, Chobotská Kateřina, Jurková Madlen, Jursíková Eliška, Kinclová Simona, Křupková Simona, Lazárková Lucie, Mrvová Lucie, Nováková Daniela, Rathouská Eliška, Slánská Amálie, Šefčíková Laura, Tůmová Karolína, Výborná Viktorie, Zatloukalová Václava, Zdražilová Elen, Zemanová Kateřina.

Trenéři: Adam Slánský, Roman Beneš, Tomáš Urban.

"Původně jsme NF ani úplně hrát nechtěli. Nakonec jsme si řekli, že zápasů se hrálo na podzim poměrně málo, tak „jeden hrací víkend“ navíc se nám bude hodit na vyplnění sezony a přihlášku poslali doslova na poslední chvíli. K našemu překvapení jsme poměrně lehce postoupili přes obě kvalifikační kola a všichni se do Děčína moc těšíme. Přestože nemáme na finále příliš velká očekávání, bude to určitě skvělá zkušenost jak pro děvčata, tak trenéry a zase nás to může posunout dál a v každém zápase se určitě o výsledek popereme, jak je nám to vlastní."

BK Blansko

Reprezentují oblast: Jižní Morava. Webové stránky: https://www.bkblansko.cz/.

Soupiska: Broďáková Šárka, Pokorná Adéla, Krátká Lea, Sedláková Zuzka, Musilová Michaela, Doleželová Tereza, Streitová Michaela, Ježová Adéla, Peřinová Anna, Tesařová Sofie, Černá Adéla, Broďáková Vendula, Zezulová Alena, Alexová Zuzana, Tesařová Selma, Jarošová Alexandra.

Trenéři: Streit Jaroslav, Krátká Vendula, Broďáková Marika, Martinková Petra.

"Na zápasy proti soupeřům v Děčíně se těší celý náš tým. Děvčata by ráda navázala na své dobré výsledky z průběhu sezóny v OP Jihomoravského kraje a kvalifikačních utkání. Nastoupí s odhodláním zvítězit a chtějí ukázat, že jejich postup na NF U 11 nebyl náhodou. Basketbalový klub Blansko reprezentuje město s bohatou basketbalovou tradici. V klubu se zaměřujeme především na práci s dětmi, které v kategoriích minižákyň patří k nejlepším v kraji. Tahle parta dívek chce předvést to nejlepší co v nich je a svým výkonem potěšit všechny příznivce sportu."

BK Mohelnice

Reprezentují oblast: Střední Morava. Webové stránky: https://www.bkmohelnice.cz/.

Soupiska: Činčarová Lenka, Drlíková Nela, Dudková Eliška, Kárová Adéla, Králová Elena, Kunertová Sofie, Langrová Nina, Marková Sofie, Nejedlá Simona, Nejezchlebová Linda, Pallová Daniela, Pallová Denisa, Přichystalová Tereza, Ševčíková Berenika.

Trenéři: Lenka Kárová, Martin Ševčík 

"V letošním roce se u nás sešla super parta dívek, kterou jsme se rozhodli přihlásit do soutěže kategorie U11. Holky mají velkou snahu se učit a zlepšovat a basketem se hlavně baví a užívají si ho. V Moravskoslezské oblasti se holky umístily na prvním místě a částečně i tím si vybojovaly postup na NF dívek U11 do Děčína z oblasti Střední Moravy, kam patříme. Jsme malé město, které se s velkými basketbalovými centry nemůže rovnat, proto naše očekávání od Národního finále nejsou přehnaná. Pro holky i nás trenéry to bude hlavně odměna za celoroční dřinu a snahu, získání nových zkušeností a skvělých zážitků. A třeba se nám podaří se mezi basketbalovými "obry" neztratit."

BK Strakonice

Reprezentují oblast: Jižní Čechy. Webové stránky: http://basketst.cz/.

Soupiska: Bálková Nikola, Blahovcová Anna, Gornická Anna, Kazbundová Gabriela, Kopecká Aneta, Kratochvílová Johanka, Kratochvílová Magdalena, Křivancová Lucie, Křivancová Martina, Půroková Kamila, Seidlová Nela, Šlapáková Aneta, Taschnerová Klára, Viererová Johanka, Zelenková Laura, Zelenková Sylva.

Trenéři: Drnková Radka, Kotrcová Kristýna.

"Strakonice zdraví Děčín. Celý tým se na NF k vám velmi těší. Po celou sezónu se v oblastním přeboru střetáváme pouze s chlapeckými nebo mix týmy, na finále jsme se tak nominovali jako jediný dívčí zástupce naší oblasti automaticky. Naše družstvo je velmi mladé a teprve sbírá zkušenosti. Chceme bojovat a pobyt v Děčíně si užít."

BŠ Tygři Praha

Reprezentují oblast: Praha. Webové stránky: https://tygri.eu/.

Soupiska: Bohuslavová Beáta, Bouzid Kawtar, Brabencová Nikola, Chmelařová Veronika, Jelínková Vesna, Jones Glenda Julia, Krtková Nikola, Langová Magdaléna, Melicharová Sára, Pantůčková Zuzana, Pokorná Magdaléna, Přibylová Beáta, Slepičková Alžběta, Střelbová Sofie, Zbrojová Tereza.

Trenéři: Celina Lukáš, Lang Lukáš.

"Tygřice z Prahy si zajistily účast na NF v Děčíně prvním místem v pražském přeboru. Za celou sezónu poznaly hořkost porážky jen jednou, a to posledním zápasem proti USK, které s námi jede reprezentovat Prahu také. Nicméně se těšíme na skvělé zápasy, na ještě lepším turnaji, který v Děčíně bezpochyby bude, protože víme, že to bude veliká pecka!!! A jako správné TYGŘICE nedáme nic zadarmo, budeme se rvát o každý centimetr hřiště tak, jak je u šelem zvykem :)"

DBaK Plzeň

Reprezentují oblast: Západní Čechy. Webové stránky: https://www.dbak.cz/.

Soupiska: Bolfová Julie, Čechová Alena, Foryová Klára, Houdková Barbora, Kleinová Magdaléna, Krtičková Julie, Roušalová Kateřina, Suchánková Nikol, Sujová Barbora, Sýkorová Dora, Šedivcová Liliana, Šťastná Sofie, Tarabová Alžběta, Tichá Tereza, Vavřičková Anežka, Veberová Sára, Votavová Karla, Zikmundová Veronika.

Trenéři: Veberová Erika, Moravcová Eva.

"Na národní finále v Děčíně se těší celý náš tým, který má za sebou náročnou sezonu plnou zápasů proti výborně hrajícím klučičím družstvům. Úspěch v kvalifikaci byl tajným snem nejen obou trenérek, ale i holek – a od postupu na národní finále se před každým tréninkem nemluví o ničem jiném. Přijedeme k vám s úžasnou partou holek a na palubovce se vynasnažíme být důstojným soupeřem. Těšíme se na vás!!!"

Levhartice Chomutov

Reprezentují oblast: Severní Čechy. Webové stránky: http://www.levharti.cz/.

Soupiska: Andrlová Terezie, Bydžovská Magdaléna, Currat Leonie, Červená Alena, Freibergová Ema, Holá Kristýna, Jandová Eliška, Kalinová Eliška, Kůželová Adéla, Kvíderová Veronika, Lípová Julie, Milbachová Sofie, Neprášková Magdaléna, Řezníčková Eliška, Šťastná Lucie, Štayrová Eliška, Štěpánová Sofie, Trochtová Vanessa, Weiszová Lucie.

Trenéři: Löflerová Markéta, Jančáková Jitka.

"Do Děčína se moc těšíme a jedeme tam s pokorou. Máme velmi mladé družstvo, které ale svůj nízký věk nahrazuje tréninkovou pílí, nadšením a bojovností. Během sezony jsme hrály většinu zápasů proti klukům nebo mix týmům, a proto jsme rády za možnost konfrontace s dívčími týmy. Předností je i velká podpora rodičů, kteří nás, doufám, dorazí podpořit ve velkém počtu. Chceme si turnaj hlavně užít a načerpat nové zkušenosti, které zúročíme v dalších sezonách."

SBŠ Ostrava

Reprezentují oblast: Severní Morava. Webové stránky: https://www.sbsostrava.cz/.

Soupiska: Bílková Kaiba, Borkalová Alžběta, Domašíková Adéla, Hopjanová Izabela, Hubníková Tereza, Janáková Aneta, Ličková Eliška, Pečtová Amálie, Pečtová Rozálie, Pustková Sofie, Trunkátová Dominika, Veselková Tereza, Vilášková Michaela, Wojnarowská Anna, Židková Monika.

Trenéři: Václav Němec. Jakub Kyncl, Andrea Michňová.

"Náš tým je poskládaný z nejlepších hráček z naších třech výběrových týmů, a to z Ostravy Poruby, MOaP/Slezská a Ostravy Jih. Kvalifikaci jsme ovládli s přehledem a bez porážky. Holky jsou z postupu velice nadšené a moc se do Děčína těší. Pevně věříme, že se na Národním finále neztratíme a perfektně si to užijeme."

Sokol Hradec Králové

Reprezentují oblast: Východní Čechy. Webové stránky: https://www.hradeckelvice.cz/.

Soupiska: Ballonová Monika, Boháčová Anna, Čapková Barbora, Jacková Sára, Krušinová Nela, Kulichová Magdaléna Michaela, Pencáková Nella, Pencáková Sofie, Pokorná Kristýna, Smetanová Michaela, Sokolová Sofie, Suchomelová Veronika, Tomášová Marie, Vaňková Sára, Vosáhlová Viktorie.

Trenéři: Uhlíř Jan, Hertíková Adéla, Adamec Karel.

Studánka Pardubice

Reprezentují oblast: Východní Čechy. Webové stránky: https://www.bkstudanka.cz/.

Soupiska: Ciprová Amélie, Ciprová Rozálie, Dědičová Tereza, Demčáková Viktória, Hergerová Emma, Horáková Klára, Hrdličková Eliška, Marková Anna, Nečasová Markéta, Procházková Aneta, Svědíková Alexandra, Urielová Nicol, Valentová Markéta, Váňová Markéta.

Trenéři: Tomáš Cipra, Lukáš Hrdlička.

"Jádro týmu U11 spolu trénuje již více než tři roky, ale vzhledem ke covidové situaci v posledních dvou letech je pro drtivou většinu družstva tato sezóna jejich první kompletní v basketbalové kariéře. I kvalifikace na Národní finále byla poznamenána covidovou situací. Děvčata se na Národní finále do Děčína moc těší. Nikdy akci podobného rozsahu nezažila a jsou plná očekávání."

USK Praha

Reprezentují oblast: Praha. Webové stránky: http://www.uskbasket.cz/mladez....

Soupiska: Bendíková Mia, Hlavičková Zuzana, Kendíková Magdalena, Krejčová Karolína, Lukšová Elena, Luňáčková Anna, Okonkwo Ciara, Oppeltová Alžběta, Parmová Viktorie, Pelešková Kateřina, Starostová Emma, Šperlová Kamila, Táborská Julie, Tejmarová Barbora, Veselá Karolína, Vítková Kristýna.

Trenéři: Vendula Pouchová, Filip Slavíček.

"Máme velkou radost, že jsme postoupily na NF v kategorii U11, což pro nás bylo hlavním cílem sezóny. Je to pro nás obrovský úspěch, že hned naše první sezóna dopadla skvěle. Sešly se velmi bojovné holky, které se nevzdávají a jsou do všeho po hlavě. Velmi se těšíme, že se setkáme s dosud neznámými týmy a nasbíráme nové zkušenosti. Věříme, že v Děčíně bude turnaj skvěle zorganizovaný, a bude doplněný skvělou diváckou kulisou. Našim cílem je především turnaj si užít, jelikož pro většinu holek to bude první velký turnaj, a kdybychom si odvezly i nějaké dobré umístění, byla by to jen krásná třešnička na dortu."

Zpět na Vividbooks Národní finále dívek U11 v Děčíně 29. 4. - 1. 5. 2022