Veteránské naděje - Historicky první zápas

Ke svému historicky prvnímu zápasu zajížděl tým Veteránské naděje Děčín do Mostu, kde na ně na úvod Severočeské ligy nečekal vůbec jednoduchý soupeř zkušených borců, kteří si to spolu pinkají již hodně dlouho.

Část týmu se vydala společně z Děčína a druhá část dorazila z Chomutova. Před zápasem jsme se mohli pokochat novými dresy, které jsou opravdu parádní a tímto patří velké poděkování sponzorům našeho týmu a to chomutovským firmám TOP TRADE a REMEI CZ s.r.o.!

Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a především dobrou obranou jsme se utrhli na rozdíl několika bodů a ten rozdíl jsme do poločasu navyšovali až na nějakých 20 bodů a téměř 30 po třech čtvrtinách. Kdyby nebylo lehké šarvátky, tak by se dalo říct, že zápas probíhal v poklidu. Vlastně je to jediná kaňka na utkání, kdy se pak řešily události i téměř 30 let staré :-)

Bylo ale vidět, že Most prostě basketbal umí a kluci, kteří tam hrají, byli ve své době opravdu dobří. My na to, že jsme v této sestavě hráli první ostrý zápas, tak to nevypadalo úplně zle. Ze všech byl před zápasem cítit velký respekt a to je vždy fajn.

BK Baník Most A - Veteránské naděje Děčín 69:90 (16:27, 30:51, 47:74)

Střelci: Houška 35, Stria 17, Janota 11, Prach 9, Bažant 7, Helvig 6, Holuša 3, Hartman a Důra 2, Borisov.

Nyní nás čeká týden tvrdé přípravy :-) a v pátek 7.10. od 19:30 hod. odehrajeme svůj první zápas na domácí palubovce, kam jste všichni zváni!