U19 dívky – Výhra v Brandýse a klobouček dolů rozhodčímu Nesvadbovi

4. 12. 2021 zazářily Válečnice v Brandýsem výhrou 44:100. V druhém vzájemném střetnutí ale domácí nedaly Děčíňačkám nic zadarmo a zuby nehty se favoritek držely na dostřel.

Juniorky Brandýsa podaly velmi sympatický, důrazný výkon a ovládly obě sudé čtvrtiny (38:24), děčínské Válečnice ale prodaly své zkušenosti a talent ve čtvrtinách lichých (33:57). Celkově tedy dostatečných a poklidných 71:81 pro Děčín.

Poprvé jsem viděl v utkání rozhodčího, který v průběhu zápasu utrpěl nepříjemné svalové zranění a přes možnost náhrady se nevzdal a utkání dovedl s nadhledem do konce.

Děkujeme domácím za pěkný zápas a rozhodčímu Nesvadbovi za prokázanou lásku k basketu.

BK Brandýs nad Labem B – Válečnice Děčín 71:81 (14:28, 35:41, 54:70)

Body: Kulhánková 15 (1x3), Seilerová 13, Valachová 13 (1x3), Kmínková Mar. 11, Spurná 8, Kmínková Mag. 7, Hrbková 7 (1x3), Prislupčáková 5, Školníková 2.