U17 region – Kontrolovaná výhra ve Varnsdorfu

V sobotu 22.1.2022 jsme odehráli utkání Nadregionální ligy kadetů ve Varnsdorfu.

Oslabená sestava (Novák, Hyka, Hlaváč) byla doplněna o Petra Koláře, který vynikal a zaznamenal 36 bodů (3x3) za přibližně 22 odehraných minut. Celý tým táhnul za vítězstvím 63:96 (17:29, 34:53, 72:51).

Výborný výkon předvedli také Filip Hubka (16 bodů), Petr Ďurana (14 bodů, ve 4. čtvrtině 10) a Ondřej Finklár (10 bodů).

Do 7. minuty byl zápas vyrovnaný pak jsme se utrhli na rozdíl 12 bodů na konci 1. čtvrtiny. Od druhé čtvrtiny dostávali prostor i jindy méně vytížení hráči a po zbytek zápasu jsme kontrolovali hru na rozdílu +10 - +20 bodů.

Všichni hráči, ať už zrovna byli na hřišti nebo na lavičce, přispívali k vítězství svou bojovností a povzbuzováním.

Střelci: Kolář 36, Hubka 16, Ďurana 14, Finklár 10, Dvořák 7, Vyšohlíd 2.