U17 extraliga – Poprvé venku

První dva zápasy venku jsme o víkendu odehráli na půdě Písku a Jindřichova Hradce.

První den jsme nastoupili proti klukům z Písku a nestihli se ani rozkoukat a bylo po zápase. První poločas se nám nepodařilo vůbec nic, soupeř byl lepší v každé činnosti, a tak byl stav v poločasu 51:25. Druhý jsme po malé bouřce v šatně sice vyhráli, ale pouze o dva body, takže celkový stav 75:51 hovořil jasně pro soupeře. My se sice snažili, ale bohužel nám nešlo vůbec nic, což dokazuje i statistika, kde nebyl ukazatel, ve kterém bychom byli lepší. Gratulace soupeři.

Druhý den v Jindřichově Hradci to bylo o poznání lepší, ale i tak jsme bohužel tahali za ten kratší konec lana, poločas 39:27 a hlavně celkový výsledek 76:60 nezní úplně dobře, ale ještě v první minutě poslední čtvrtiny to bylo pouze o tři body. Doplatili jsme na neschopnost doskočit míč (soupeř o 20 víc) jak v obraně, tak útoku, plus hloupé ztráty. Bohužel vždy, když jsme se přiblížili, soupeř byl schopen proměnit tu důležitou střelu, a nakonec byl tedy rozdíl 16 bodů.

Máme to tedy 2:2 a musíme dál na sobě pracovat, abychom příští zápasy zvládli lépe.