326_20221108_135642.jpg

U15 liga – Velké vítězství

O víkendu jsme na domácí palubovce odehráli další dvě ligová utkání, v sobotu s BK Brandýs nad Labem, v neděli s BA LYNX Liberec.

Sobotnímu utkání proti Brandýsu jsme přikládali velkou důležitost, protože jedině výhra nás mohla udržet v boji o extraligu. Zápas to byl po celou dobu urputný, ale na druhou stranu i pohledný. V utkání jsme téměř po celý zápas tahali za kratší konec, ale nikdy jsme nepadli, za což patří velké dík především všem rodičům, kteří vytvořili opět úžasnou atmosféru.

Zápas se začal lámat v druhé půlce 3. čtvrtiny, kdy jsme se začali dotahovat na soupeře, a to v době, kdy jim na hřišti chyběl jejich nejlepší hráč. Ve čtvrté čtvrtině to byl již otevřený zápas, který jsme nakonec dovedli do vítězství o pouhý jeden jediný bod, když nám výhru vystřelil Šimon Netolický po útočném doskoku. Všichni kluci ale předvedli skvělý výkon, za který si výhru zasloužili.

Úžasná byla radost kluků, kteří se radovali z výhry nad favoritem, jak kdyby už vyhráli medaile :)

V neděli k nám přijel tým Lynx Liberec, kde byl výsledek nakonec jasný a výhra o 40 bodů toho byla důkazem. Začátek zapasu ale kluky zastihl ještě v oslavách z předchozího dne, ale naštěstí se rychle srovnali a zápas v poklidu dovedli do vítězného konce!

V úterý nás čeká ještě dohrávka v Litoměřicích, kde to nebude také vůbec jednoduché.