78_1631113281.jpg
216_20220124_155508.jpg

U14 extraliga – Po velkém boji těsná prohra

Po zrušeném sobotním utkání proti Spartě čekal v neděli Válečníky U14 další extraligový zápas, a to proti Lokomotivě Plzeň. Plzeňský tým je jeden z adeptů na finálové boje v této soutěži. a tak jsme očekávali velmi těžké utkání, které také nakonec těžké bylo.

Po prvním víkendu jsem se klukům snažil přenastavit především hlavy, protože ten první víkend byl z naší strany zbytečně velmi nervózní. I proto jsme nelenili a místo zrušeného sobotního zápasu jsem klukům připravil herní trénink, aby se dostali do pohody.

Zápas s Lokotkou byl nakonec opravdu velký boj. Opět jsme ztráceli výškově, ale to se dá čekat a bude to nyní v každém zápase. Musíme toto všechno nahradit bojovností, zarputilostí, dovednostmi a odvahou.

Ač to byl zápas dosti často kouskovaný, tak mohl snést přísné měřítko. Nakonec to byl boj o každý metr na hřišti a na konci nechybělo mnoho a možná i s velkým překvapením. Nakonec prohra o 4 body, ale opět obrovská kupa zkušeností k nezaplacení.

V tomto zápase jsme hořeli především na doskoku a také v zakončení, kdy jsme neproměnili ani ty nejvyloženější situace. I toto patří k basketbalu. a i toto bude kluky posouvat dál a dál. Věřím v to!

Fanoušci byli opět úžasní a za to moc děkujeme!