U13 – Dvě zasloužilá vítězství v Liberci

V sobotu po obědě jsme vyrazili do liberecké haly Kort ke dvěma utkáním oblastního přeboru proti domácím Rysům.

V obou utkáních bylo vidět, že jsme lepší ve všech herních i individuálních činnostech. První tři čtvrtiny prvního utkání jsme hráli s lehce zataženou ruční brzdou, vše se změnilo, když kluci začali nahánět stý bod, což se nám v prvním utkání nepodařilo vstřelit.

Úkol pro druhé utkání byl jasný. Navázat na poslední čtyři minuty, kdy jsme nabrali na otáčkách a bylo nás plné hřiště. To se klukům podařilo, a i díky tomu jsme si připsali vyšší výhru ve druhém utkání.

Pochvala všem hráčům za výkony a rodičům velké díky za pomoc s dopravou na utkání a povzbuzování během zápasů.

BA Lynx Liberec – Válečníci Děčín 25:94 (3:15, 12:43, 22:66) a 16:113 (8:18, 9:56, 16:77)