U13 dívky - Sobota pouze na 50%

Slovan Litoměřice byl dalším naším soupeřem v kategorii U13. Oba týmy zatím nepoznaly radost z výhry, a tak jsme cítili šanci uspět na domácí palubovce.

Do prvního utkání však vstoupily naše holky velmi nesoustředěné, bez bojovnosti a s velmi laxním přístupem. Do poločasu se nám však podařilo skóre srovnat, a tak se šlo do kabin za stavu 15:15. Ve třetí čtvrtině se nám podařilo odskočit na rozdíl pěti bodů a ještě 2 minuty do konce byl stav 30:25. Poté jsme však dovolili soupeři několik laciných košů, do toho se nám vyfaulovaly dvě hráčky a hosté urvali vítězství 30:33.

Do druhého zápasu jsme šli s odhodláním a vědomím, že soupeře dokážeme porazit, a to se ukázalo hned od první minuty. Holky hrály s větším nasazením, byla vidět větší týmovost a snaha porvat se o každý míč. Soupeři, hrající v deseti statečných hráčkách, došly síly, a tak jsme vybojovali první letošní vítězství 49:21.

Velmi mě mrzí první utkání, které jsme měli vyhrát, nicméně soupeř si vítězství zasloužil a nám nezbývá než se připravit na další utkání, které hrajeme za 14 dní proti týmu z Varnsdorfu.