U13 dívky – Nezvládnutá čtvrtina nás stála dvě vítězství

Povedená, leč nevítězná utkání, odehrála děvčata U13 ve středu v Aréně Křešice proti sousedním Slunetě Ústí nad Labem.

V prvním zápase jsme po třech čtvrtinách vedli rozdílem pěti bodů, nicméně závěrečná čtvrtina byla v režii soupeřek, a tak jsme po boji prohráli 38:43.

Druhé utkání se odehrávalo v podobném duchu. Do druhého poločasu vstupovali hosté s jednobodovým náskokem, nicméně třetí čtvrtinu jsme prohráli 4:18 a i přes závěrečný tlak ve čtvrté čtvrtině se nám nepodařilo soupeře dotáhnout, a tak jsme si připsali druhou porážku, tentokrát 26:39.

V obou zápasech jsme byli většinu času ústeckým vyrovnaným soupeřem, nicméně vždy nám utekla jedna čtvrtina, a to nás stálo vítězství. Musíme hráčkám vštěpit vítěznou mentalitu, jelikož je to již třetí zápas v letošní sezoně, který jsme prohráli do pěti bodů a zkolabovali v poslední čtvrtině.

I přes dvě prohry pochvala pro všechny hráčky a gratulace do Ústí.