126_20240308_094131.jpg
325_20221107_081028.jpg

U13 dívky – Dvě vítězná nedělní utkání v Chomutově

V neděli 6.11. odehrála děvčata z týmu BK Děčín U13W, dva zápasy proti chomutovským Levharticím na jejich palubovce.

První zápas dopadl velice vydařeně se skórem 33:75, i když to tak v první čtvrtině nevypadalo, neproměnily hodně příležitostí, převážně u šestek, holky se ale nenechaly a skóre rychle otočily. Zbytek prvního zápasu už probíhal podle představ nás všech.

Druhý zápas začal pro naše holky velmi dobře, občas tam přeci padaly nějaké ty zbytečné koše, ale s porovnáním předchozího zápasu to bylo o mnoho lepší, samozřejmě to dopadlo tak jak v to všichni doufali. Díky skvělému trenérovi Jiřímu Fialovi, asistentce Vandě Šulhánkové, fanouškům a hráčkám s chutí do hry, zápas skončil 33:66 pro Děčín.

Na rozhovor tu máme hráčku a zároveň kapitánku týmu BK Děčín s číslem 9 Katku Adamcovou: „První polovina prvního zápasu, byla pro naši stranu horší, ale nakonec jsme zabojovaly a druhý poločas hezky zahrály. Druhý zápas jsme od začátku vedly, i když byly chvíle, kdy jsme si je nepohlídaly a nechaly je dát zbytečné body, jinak bych zápas zhodnotila velmi zdařile. Musím také pochválit všechny holky za bojovnost a super výkon.

Děkujeme všem fanouškům za podporu!