U13 – Bojovná derby s ústeckou Slunetou

V sobotu do Maroldovky přijela ústecká Sluneta ke dvěma utkáním finálové skupiny oblastního přeboru starších minižáků.

V prvním utkání se nám nepodařilo odskočit hned během první čtvrtiny, skóre na obou stranách přibývalo pomalu, ale i tak jsme si vytvořili malinké vedení. Ve druhé čtvrtině jsme zapnuli na obou polovinách a bylo nás plné hřiště, díky tomu jsme tuto čtvrtinu vyhráli 30:0. Po zbytek utkání jsme rozdíl ve skóre pomalu navyšovali až na konečných 52 bodů.

Před druhým utkáním jsem kluky upozorňoval na to, že nesmíme polevit a že Ústí do utkání vlítne. Vše, co jsem klukům řekl, se splnilo. Polevili jsme ve všem možným a Ústí šlo do všeho naplno. Přes poločasovou přestávku, jsme si řekli, jak chceme a budeme hrát ve druhém poločase. Musím kluky pochválit, že zase zabrali a připsali si tak druhou vybojovanější výhru proti Ústí.

Pochvala všem hráčům za výkony, hlavně si musíme dávat pozor na ztrátu koncentrace během přestávky mezi zápasy.

Poděkování patří také rodičům za fandění a povzbuzování.