U12 dívky – Z Chomutova dvě výhry

V sobotu 5. února jsme s týmem děvčat U12 vyrazili na dvojzápas do Chomutova.

Od zápasů jsme čekali jednoznačnou výhru, proti domácím jsme už hráli. Na místo jsme dorazili v plném počtu připravené vyhrát, a s plným publikem našich fanoušků.

Oba zápasy se nám hrálo velice dobře, a přivezli jsme domu dvě výhry 64:22 a 60:24.

Trenér Fiala: "V posledním měření sil s Levharticemi jsme došli až do prodloužení, v kterém jsme byli na domácí palubovce šťastnější, a tak jsme tentokrát do Chomutova jeli s vědomím, že nás nečekají vůbec lehká utkání. Obě utkání měla podobný průběh, kdy se nám naštěstí podařilo soupeři už do poločasu odskočit a tím se v poločase uklidnit. Hráčky si na hřišti snažily vyhovět a bylo k vidění spousta pěkných akcí na obou stranách hřiště. U domácích jde vidět velké zlepšení oproti začátku sezony, a i to nás donutilo hrát na 100 % od první do poslední minuty. Jsem rád, že jsem mohl opět dát prostor hráčkám, pro které to byly jedny z prvních, ne-li úplně první, utkání v životě a na hřišti se rozhodně neztratily."