153_20211108_082327.jpg

U11 vítězně v Lovosicích

Další dvě utkání odehráli kluci ročníku 2011 a mladší v Lovosicích. V sobotu zajížděli do sportovní haly kousek u Labe, kde se utkali s domácím týmem Lovosic, který bych složený především z holčičího obsazení a také s týmem z Chomutova, který byl zase naopak plný levhartů :-)

Oba zápasy měly podobný průběh, a i podobný výsledek. Kluci ukázali bojovnost, srDCe VÁLEČNÍKA a i dovednosti, které postupně zlepšují i na tréninku, což je momentálně mnohem důležitější. Myslím tedy, že po zápasech musela panovat spokojenost u nich, tak i u rodičů, kterých opět přijelo spoustu, za což moc děkuji :-)

Byl jsem moc rád, že nás posílili kluci, kteří hrají i ve starších kategoriích, protože jsme měli trochu problém se sestavou kvůli nemocem. A to jich je na soupisce opravdu hodně :-) Nakonec se ale zadařilo a měli jsme aspoň na střídání.

Opět nabádám, ať se o sebe v tomto období kluci pořádně starají, protože podzim k různým nachlazením úplně vybízí. Je škoda, že pak přijdou o tréninky, zápasy a zábavu, kterou jim sport přináší!

trenér Jakub Houška

Válečníci U11 – Lovosice 67:12, Válečníci U11 – Levharti 68:10