U11 dívky – Dvě výhry na turnaji v Teplicích

V neděli vyjela děvčata U11 na poslední zápasy základní části do Teplic, kde se kromě místního mixu potkala s dobře známým soupeřem z Chomutova.

Chomutovské Levhartice měly ve svém středu pouze jednu hráčku ročníku 2011, proto nebyly pro naše dívky rovnocenným soupeřem, a tak jsme v prvním utkání atakovali stobodovou hranici, která tentokrát zůstala nepokořena. Výsledek 93:20.

V druhém utkání s domácími Teplicemi už jsme viděli boj o každý míč. Hrálo se v rychlém tempu nahoru-dolu, přičemž po tři čtvrtiny bylo skóre vyrovnané. V poslední čtvrtině jsme přeci jen měli více sil, a tak jsme nakonec i druhý zápas zvládli a vyhráli 69:47.

Velká pochvala všem hráčkám, které udělaly během roku opravdu velký progres.

Za 14 dní nás čeká Easter cup v Ostravě, na který se už moc těšíme, jelikož nás budou čekat zahraniční soupeři, kteří prověří jak jsme na tom před Národním finále.