Muži SčL – Prohra na palubovce zkušenější Slunety

Zápas v Ústí jsme rozehráli dobře, po čtyřech minutách jsme byli ve vedení 14:0, díky naší neomylné střelbě, naopak Ústí na začátku netrefilo nic. Věděli jsme, že nám vysoká úspěšnost střelby nevydrží po celé utkání, což se také potvrdilo.

První čtvrtinu jsme dokázali vyhrát, ale od druhé čtvrtiny bylo lepší Ústí, které hrálo zkušeně přes svoje silové pivoty, kteří využili svých zkušeností. Hráči Slunety se buď prosazovali z podkoše nebo vyhodili na své střelce na trojce, kteří se trefovali s dobrým procentem.

Nám se nedá upřít snaha o zvrácení výsledku, ale Ústí si svoje vedení pohlídalo a připsalo si tak domácí výhru. Gratulace do Ústí.

Nás v pátek čeká od 18:00 domácí utkání proti Kondorům Liberec.

Sluneta Ústí nad Labem – Válečníci Děčín 74:56 (16:20, 42:31, 62:47)

Body: Ondráš 13, Žáček 12, Janota 10, Unar 9, Malý 6, Liga 3, Trbola 2, Vanický 1.