Muži Křešice – První čtvrtina rozhodla o naší prohře s Teplicemi

Do zápasu jsme vstoupili bídně a prohrávali rychle už 2:15, ale do konce čtvrtiny jsme to stáhli na přijatelných 11:19. V dalším průběhu zápasu si soupeř stále držel náskok, který navyšoval až na konečných -16 bodů pro náš celek.

Soupeř nás především přeskákal na útočném doskoku, protože ač měli bídné procento střelby, tak si dokázali vždy doskočit 1x, 2x i 3x a pak už tam něco spadnout musí. Naše střelba z čáry trestných hodů byla bídná: 15/5, což sice o zápasu nerozhodla, ale mohlo to být napínavější.

Z naší strany tam byly povedené pasáže, ale vždy na ně po pár koších soupeř zareagoval, a tak se nám to nikdy nepovedlo stáhnout na přijatelnější rozdíl.

V zápase se ujal trenérského křesla Josef Bára a pod jeho taktovkou si všichni zahráli dostatečný počet minut.

Body: Lipenský 11, Tauš 11, Kobera 8, Jezbera 6, Klůs 6, Marek 5, Doubrava O. 4, Doubrava A. 2, Kudr 2, Filip.