Muži Křešice – Po vyrovnaném průběhu nakonec prohra

Do úvodního domácího utkání jsme vstoupili velmi dobře. Soupeře jsme skvěle bránili a podařilo se nám eliminovat jejich největší hrozbu, kterou je hra zpod koše.

Druhá čtvrtina dopadla lépe pro hosty neboť se začali prosazovat ze střední a krátké vzdálenosti.

Třetí čtvrtina byla boj o každý balón, domácí se konečně začali trefovat za tři body, avšak hosté těžili, zejména, ze svých trestných hodů.

Závěrečná část patřila podkošovým hráčům z České Lípy. Na jejichž váhovou a výškovou převahu, již Křešicím docházely síly. Z celkových 22 bodů v této hrací části, dali pivoti hostů 16 bodů, čímž rozhodli utkání.

Ještě tři minuty před koncem, svítil stav na tabuli 63:66 a vypadalo to, že to bude veliké drama, až do samotného závěru. Bohužel se tak nestalo a Lípa si odváží vydřenou výhru.

BK Děčín Křešice vs BK Česká Lípa 63:77 (16:12, 29:35, 51:55)

Body a statistiky: Fedoruc 17 (1x3, 9 doskoků, 2 získané fauly, 1 získaný míč, 1 blok), Jezbera 13 (3x3, 3 asistence, 1 doskok, 2 získané míče), Cita 12 (2x3, 5 asistencí, 7 doskoků, 2 získané fauly), Přeučil 8 (1x3, 2 asistence, 4 doskoky, 3 získané míče, 2 získané fauly), Mityska 5 (1x3, 4 doskoky, 2 asistence, 3 získané míče, 2 získané fauly), Duchoslav 3 (1x3, 1 doskok), Tauš 3 (1x3, 7 doskoků, 1 asistence, 1 faul), Řízek 2 (1 doskok, 2 bloky), Labuta 0 (2 asistence, 2 doskoky). Tříbodové střely 27%, dvoubodové střely 50%, trestné hody 1/7, získané míče 9, ztracené míče 14.