Muži Křešice – I přes prohru hezké zakončení sezóny

V sobotu 23.4. jsme zajížděli do Teplic k našemu poslednímu utkání oblastního přeboru mužů.

Prvních 6 minut utkání pro Křešice nevypadalo vůbec dobře. Tým z Teplic se hned na úvod ujal vedení 14:1 a vypadalo to na již předem rozhodnutý scénář celého zápasu.

V následujících minutách už se zápas začal vyvíjet tak, že by se mohlo jednat o zajímavou zápletku. Nasvědčuje tomu i dílčí skóre jednotlivých čtvrtin, kdy jde jasně vidět, že se Křešicím začalo dařit a minutu po minutě dotahovaly soupeře.

Celé závěrečné utkání sezóny bylo velmi atraktivní plné hezkých akcí a překvapivých momentů. Náskok domácího týmu se neustále přeléval v rozmezí -13 až -3, kdy tým Křešice několikrát málem otočil zápas, ale vzápětí si jej nechal znovu utéct.

Velkým pozitivem bylo, že si zahráli všichni hráči přibližně stejnou porci minut.

Velkou pochvalu si zaslouží ti, kteří i přes svá zranění neváhali nastoupit do zápasu a navzdory počtu hráčů, kteří odcestovali na zápas (8 lidí), nechali na hřišti vše a pomohli přispět hezkému zakončení sezóny v podobně krásného zápasu, který bohužel nepřinesl sladkou tečku v podobě vítězství.

BK Teplice B – BK Děčín Křešice 86:79 (24:10, 47:37, 66:58)

Body: Jezbera 21 (4x3), Kobera 19 (1x3), Tauš 19 (4x3), Plaček 12 (1x3), Klůs 4, Kudr 2, Marek 2.