Muži Křešice – Druhá porážka v sezóně

V páteční večer se v Křešické sportovní aréně odehrál zápas proti týmu ASK Lovosice. Tento souboj jsme očekávali s nadějí na odplatu za minulou sezónu.

První polovina zápasu byla velmi vyrovnaná. V úvodu měli hosté z Lovosic náskok 24:18, ale Křešice se vzchopily a vyrovnaly skóre na 39:39 díky trojce od Jáchyma City v poslední vteřině této čtvrtiny.

Bohužel, v druhé části zápasu se začaly dít nepříznivé věci. Naše střely z dálky selhávaly a v poslední čtvrtině jsme měli problémy s nepřesnými střelami a ztrátami míčů.

Tým ASK Lovosice využil této situace a postupně si vypracoval větší náskok. Poslední čtvrtinu jsme prohráli 27:11, což rozhodlo zápas a vedlo k celkové porážce 83:63 ve prospěch Lovosic.

S touto porážkou jsme zaznamenali druhou neúspěšnou bitvu v této sezóně. Přesto však neztrácíme naději a věříme, že ve zbývajících zápasech dokážeme zlepšit své výkony.

BK Děčín Křešice – ASK Lovosice 63:83 (18:24, 39:39, 52:56)

Body: Fedoruc 14 (7 doskoků), Tauš 13 (1x3, 10 doskoků, 2 asistence) DOUBLE-DOUBLE, Přeučil 12 (4 doskoky, 3 asistence), Jezbera 10 (1x3, 9 doskoků, 1 asistence, 1 zisk), Cita 9 (3x3, 2 asistence, 1 zisk), Sťahel 3 (1x3, 2 doskoky, 2 zisky), Duchoslav 2 (7 doskoků, 3 zisky), Řízek (1 doskok, 1 asistence, 5 zisků), Marek (1 doskok, 1 asistence).

Statistiky: trestné hody 16/5 (31 %), trojky 33/8 (24 %), dvojky 35/17 (47 %), zisky 14, ztráty 20.

Příští utkání je naplánováno venku proti týmu Skřivánci Ústí nad Labem, a doufáme, že dokážeme získat důležité body a dostat se tak na vítěznou vlnu.