126_20240308_094131.jpg
304_20220624_085318.jpeg

Muži Juniorka – Zakončení sezóny

Ve čtvrtek 23. června 2022 se tým Juniorky sešel na zahradě jednoho z hráčů aby u dobrého jídla a pití zhodnotil uplynulou sezónu a probral tu nadcházející.

V oblastním přeboru se Juniorka umístila na 3. místě z 10, což není špatný výsledek, ale našim cílem bylo jako vždy soutěž vyhrát. První polovina soutěže se nám vydařila (prohráli jsme pouze těsně s nejlepším týmem soutěže Louny), ta druhá již méně, když jsme neplánovaně prohráli několik zápasů a na vzájemné skóre jsme se pak umístili až za Chomutovem.

Přesto lze sezónu 2021/22 hodnotit pozitivně, zažili jsme spoustu skvělých zápasů, i zdravotně jsme ji (až pár výjimek zvládli) a hlavně si myslím, že jsme jako tým fungovali výborně.

V nadcházející sezóně nás opět čeká oblastní přebor, aktuálně s 8 týmy (odpadly Louny a Teplice B), opět tedy známí soupeři. Náš tým zůstává ve stejném složení, navíc jsme posílili o 2 hráče (viz foto níže), takže si opět nemůžeme dát jiný cíl než být v tabulce první. Bude to opět těžké, ale ne nereálné.

Vzhledem k věkovému průměru našeho týmu jsme se ale rozhodli tým přejmenovat, takže naše aktuální označení je „BK Děčín seniorka“. Vyvarujeme se tak článků v tisku např.: „Louny hostily Juniorku Děčín. Juniorka to je ale jen podle názvu. Na lounské palubovce se představilo hned několik vousáčů se značně prořídlými kšticemi.“ :-)

Náš další program bude stejný jako každý rok: pokud počasí, dovolené a zdraví dovolí, budeme se snažit dvakrát týdně se scházet na venkovních hřištích a trochu se hýbat, abychom byli na září dobře připraveni.

Poděkování všem hráčům za minulou sezónu a přání do té další ať jsme všichni zdraví, daří se nám nejen na poli sportovním, a hlavně ať jsme stále pořád dobrá parta!

#cestazatitulem2