Muži Juniorka – Vysoká prohra v Lovosicích

V pátek jsme další utkání oblastního přeboru mužů odehráli na palubovce Lovosic, třetího týmu v tabulce, tedy nás čekal velmi těžký soupeř.

První čtvrtina zápasu se vedla jak podle výsledku na tabuli, tak i hratelně ve vyrovnaném duchu na obě strany. Každopádně další tři čtvrtiny přinesly na naší defenzivní polovině doslova nejhorší výkon v sezóně.

Lovosice od druhé čtvrtiny těžily hlavně z fastbreaků, které byly vynucené po našich zbrklostech na útočné polovině. Další faktor naší bídné defenzívy byl obranný doskok a udržení na uzdě jednoho z Lovosických pivotů.

V zápase nic nezměnila v jeden moment ani snaha o využití zónové obrany. Takže koncovému skóre jasně odpovídal vyjma první čtvrtiny celý zápas.

Do příštího zápasu se snad vrhneme s jinou mentalitou a dobrým výkonem, který se promění ve vítězství.

Body: Liga 14, Přeučil 12 (3x3), Cafourek 12, Duchoslav 11 (1x3), Tomášek 5 (1x3), Randýsek 3, Roza 2, Kvaček 2. Fiala J., Fiala V.