Jedna výhra a jedna prohra dívek U12

V sobotu 14. října hostily dívky U12 na domácí palubovce tým Levhartice Chomutov.

Oba zápasy nabídly strhující podívanou, ve které si holky z obou týmů navzájem naprosto nic nedarovaly. Přes nepříznivý vstup do prvního zápasu (4:8 po 1. čtvrtině) Válečnice zabojovaly a v poločase vedly 18:16. Lehký náskok udržely i ve třetí čtvrtině (24:21) a následně odskočily soupeřkám na konečných 38:33.

Druhý zápas byla opravdová bitva o každý balón a domácí publikum hlasitě hnalo Válečnice do boje. Ačkoliv jsme většinu zápasu prohrávali a pár bodů, holkám se podařilo jít 3 minuty před koncem utkání do nejtěsnějšího vedení 31:30. V poslední minutě házely soupeřky dvě šestky a otočily skóre na konečných 31:32 v náš neprospěch. Ve světle konečného výsledku nás mohou mrzet neproměněné šestky, které jsme v tomto zápase proměnili 3 z 8.

Oba zápasy byly pro holky cennou zkušeností a tým Levhartic nám názorně ukázal, na čem musíme zapracovat v tréninku.