127_20240420_211954.jpg
286_20220421_093003.jpg

Ing. Jiří Šťastný, předseda představenstva klubu BK Děčín, k Vividbooks Národní finále dívek U11 v Děčíně

Milé mladé účastnice Národního finále, vážení hosté, s potěšením a radostí pořádáme opět po čtyřech letech zde v Děčíně vrcholný turnaj mládežnického basketbalu a vítáme všechny účastníky a fanoušky zde v Děčíně.

Za uplynulé čtyři roky od našeho minulého pořadatelství jsme všichni museli překonávat mnoho komplikací, které přinesla epidemie kovidu. Mnohé jste trénovaly s různými omezeními v karanténě, Vaši trenéři a trenérky vymýšleli náhradní metodiky, některé jste přeskočily z věkové kategorie do vyšší, aniž byste si zahrály dostatek zápasů. Pořadatelé zápasů neustále testovali a byli testováni. Věřme, že to vše je za námi. Nezničilo nás to a určitě nás to i posílilo. Naučily jste se i v té podivné době hrát dobrý basket a s radostí nám ho tu ukážete.

Jste na turnaji v Děčíně a my tady basketbal milujeme. Naše mládežnická družstva za minulé roky posílila, realizační týmy se zvětšily a pořadatelé jsou na turnaj připraveni. Město a partneři nám pomáhají, a tak se snad máme společně na co těšit. Vy mladé hráčky z měst jako ... jste už možná hrály ve světlejších halách než jsou ty naše a přejeme si spolu s Vámi, abyste v budoucnu hrály ve výborných klubech a ještě větších a krásnějších halách. Ale tady v Děčíně to máme rádi, naši fanoušci basketu rozumí. Máte-li možnost, zeptejte se svých vzorů z KNBL jakou atmosféru tady vytváříme při zápasech. Moc bychom si přáli, abyste i Vy v budoucnu mohly říci, že jste tu byly, že se Vám tu líbilo a dařilo.

Náš pořadatelský tým je tu pro Vás a blahopřejeme, že jste se jako týmy na tuto vrcholnou událost českého mládežnického basketbalu probojovaly.