Dvojutkání dívek U13 v Ústí nad Labem

V sobotu jsme se opět v neúplné sestavě představili na palubovce Ústí nad Labem.

Do prvního zápasu jsme vlétli s energií a naše velká bojovnost nám přinesla vedení 10:4 po první čtvrtině. Druhá část se nesla v podobném duchu, a tak jsme po poločase drželi s favoritem utkání krok. Ve druhém však ústecké hráčky dokázaly využít větší vyhranosti a sehranosti, a tak první utkání prohráváme po dobrém výkonu 43:27.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s lehce obměněnou sestavou, nicméně větší rotace domácích a postupný úbytek sil na naší straně znamenal i druhou porážku, tentokrát 60:29.

Za oba zápasy musím holky pochválit, že se do poslední minuty nevzdaly a bojovaly i přes omezenou rotaci do poslední minuty.

Dokud však nezačneme trénovat pravidelně v plném počtu, tak se bohužel týmově neposuneme!

Autor: Fidži a Esťa