Dívky U14 začaly sezónu velmi úspěšně

V sobotu 16. září odehrály dívky první zápas sezóny na domácí palubovce proti Tygrům z Prahy.

Soupeře jsme neznaly ale tak nějak jsme očekávaly, že bude jeden z lídrů tabulky. Do zápasu jsme nastupovaly lehce nervózní ale s dobrou náladou. V první čtvrtině jsme se spíše rozkoukávaly a poznávaly soupeře, ale ve druhé čtvrtině už jsme si vybudovaly náskok o 12 bodů. V druhém poločase už na nás byla znát únava ale nemeškaly jsme, a i když nám malinko utekla poslední čtvrtina tak jsme zápas vyhrály 51:49.

V neděli nás čekal již známý soupeř HB Basket na hostující palubovce. Oslabeni o jednu hráčku ze soboty kvůli zranění jsme byly opět nervózní, ale doufaly jsme ve výhru. Před zápasem jsme si připomněly včerejší chyby, ze kterých bychom se dnes mohly poučit a na čem bychom chtěly v tomto zápase zapracovat. Děvčata hrála více týmově a rozumně, a i nedělní zápas pro nás skončil vítězstvím 84:42.

Děvčatům se v tomto víkendu dařilo a přejeme dál takových úspěchů v sezóně.