září 2023

Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov
74:47
so 16. 9. 2023 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - Skupina B, 2. kolo
Válečníci DěčínBK Teplice
94:33
ne 17. 9. 2023 10:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - Skupina B, 3. kolo
SLUNETA Ústí nad LabemVálečníci Děčín
44:122
čt 28. 9. 2023 10:00 @ Sluneta 2 - hlavní kurt, Ústí nad Labem - Klíše, žákovská liga - Skupina B, 1. kolo
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely
135:7
so 30. 9. 2023 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - Skupina B, 4. kolo

listopad 2023

BK TepliceVálečníci Děčín
58:116
so 4. 11. 2023 10:00 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, žákovská liga - Skupina B, 9. kolo
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín
71:81
ne 5. 11. 2023 9:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, žákovská liga - Skupina B, 10. kolo
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí nad Labem
125:19
pá 17. 11. 2023 9:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, žákovská liga - Skupina B, 8. kolo
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín
46:70
so 18. 11. 2023 13:00 @ Hala Kuncova, Praha 5, žákovská liga - Skupina B, 11. kolo
TJ Sokol KbelyVálečníci Děčín
51:109
ne 19. 11. 2023 13:00 @ ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely, žákovská liga - Skupina B, 12. kolo

březen 2024

BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín
69:104
so 2. 3. 2024 10:00 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, žákovská liga U14M - Extraliga A, 1. kolo
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov
107:50
včera v 11:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga U14M - Extraliga A, 8. kolo
Sokol PražskýVálečníci Děčín
– : –
dnes v 17:00 @ Sokol pražský, Praha 2, žákovská liga U14M - Extraliga A, 2. kolo
Válečníci DěčínBA Radotín
– : –
so 16. 3. 2024 14:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga U14M - Extraliga A, 9. kolo
Válečníci DěčínSokol Pražský
– : –
ne 17. 3. 2024 12:15 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga U14M - Extraliga A, 10. kolo

duben 2024

Tygři PrahaVálečníci Děčín
– : –
so 6. 4. 2024 @ Sportovní hala Jeneč, Jeneč, žákovská liga U14M - Extraliga A, 11. kolo
USK PrahaVálečníci Děčín
– : –
ne 7. 4. 2024 @ SH Folimanka, Praha 2, žákovská liga U14M - Extraliga A, 12. kolo
BA RadotínVálečníci Děčín
– : –
ne 14. 4. 2024 11:00 @ Sportovní hala Černošice, Černošice, žákovská liga U14M - Extraliga A, 3. kolo
Válečníci DěčínJižní Supi
– : –
so 20. 4. 2024 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga U14M - Extraliga A, 13. kolo
Válečníci DěčínSokol Písek Sršni
– : –
ne 21. 4. 2024 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga U14M - Extraliga A, 14. kolo