Válečníci Děčín

Program zápasů v určitém týdnu

Podrobnější informace k zápasům v aktuálnímu týdnu (včetně zápasů mimo ČBF) také na této stránce.

1. 11. 2021 - 7. 11. 2021

MUŽI SčL

Válečníci DěčínBK Teplice A
89:62
pá 5. 11. 2021 18:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, muži - Severočeská liga - Severočeská li, 3. kolo

MUŽI Juniorka

BK Děčín juniorkaBA Louny
66:71
pá 5. 11. 2021 20:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, muži - Oblastní přebor, 4. kolo

MUŽI Křešice

BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín Křešice
109:42
pá 5. 11. 2021 20:00 @ BK Real, Roudnice nad Labem, muži - Oblastní přebor, 4. kolo

JUNIOŘI U19 liga

Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n. L.
76:66
út 2. 11. 2021 19:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, celostátní liga - skupina A, 8. kolo
SLUNETA Ústí n. L.Válečníci Děčín
49:81
pá 5. 11. 2021 16:00 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, celostátní liga - skupina A, 1. kolo

JUNIOŘI U19 region

Válečníci Děčín BR&J EBC Mělník
82:41
so 6. 11. 2021 19:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nadregionální liga - skupina B, 8. kolo
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L.
44:66
ne 7. 11. 2021 14:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nadregionální liga - skupina B, 9. kolo

JUNIORKY U19

Válečnice DěčínTJ Sokol Stěžery
88:52
ne 7. 11. 2021 9:15 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nadregionální liga - skupina B, 3. kolo

STARŠÍ ŽÁCI U15 extraliga

Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín
40:113
po 1. 11. 2021 18:15 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, žákovská liga - skupina B, 10. kolo

MLADŠÍ ŽÁCI U14 extraliga

Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov
112:37
čt 4. 11. 2021 18:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - skupina B, 9. kolo

STARŠÍ MINIŽÁCI U13

Válečníci DěčínBK Teplice
81:12
so 6. 11. 2021 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zá, 3. kolo
Válečníci DěčínBK Teplice
80:19
so 6. 11. 2021 15:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižáci U13, Oblastní přebor, zá, 3. kolo

STARŠÍ MINIŽAČKY U13

Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice
30:33
so 6. 11. 2021 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 4. kolo
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice
49:21
so 6. 11. 2021 11:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, 4. kolo

NEJMLADŠÍ MINIŽÁCI U11

ASK LovosiceVálečníci Děčín
12:67
so 6. 11. 2021 12:00 @ Hala U Přívozu, Lovosice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov
68:10
so 6. 11. 2021 13:45 @ Hala U Přívozu, Lovosice, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo

NEJMLADŠÍ MINIŽAČKY U11

SLUNETA Ústí n.L. dVálečnice Děčín
– : –
so 6. 11. 2021, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 1. kolo
Válečnice DěčínBA 2006 Roudnice n.L.
– : –
so 6. 11. 2021, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 1. kolo
Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín
– : –
ne 7. 11. 2021 9:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice
– : –
ne 7. 11. 2021 11:00 @ Sportovní hala, Varnsdorf, nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo

PŘÍPRAVKA U10 chlapci

BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B
61:15
so 6. 11. 2021 10:00 @ tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L., nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B
30:14
so 6. 11. 2021 12:00 @ tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L., nejmladší minižactvo U11, přípravná část, 2. kolo