Válečníci Děčín

Program zápasů v určitém týdnu

Podrobnější informace k zápasům v aktuálnímu týdnu (včetně zápasů mimo ČBF) také na této stránce.

18. 10. 2021 - 24. 10. 2021

MUŽI 2. liga

Válečníci DěčínSKB Rokycany
73:46
so 23. 10. 2021 20:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina A, 6. kolo
Válečníci DěčínPříbram
76:56
ne 24. 10. 2021 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina A, 7. kolo

MUŽI Juniorka

BK Česká LípaBK Děčín juniorka
74:77
pá 22. 10. 2021 19:30 @ ZŠ Slovanka, Česká Lípa, muži - Oblastní přebor, 3. kolo

MUŽI Křešice

BK Děčín KřešiceBK Levharti Chomutov
59:64
pá 22. 10. 2021 20:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, muži - Oblastní přebor, 3. kolo

KADETI U17 extraliga

Válečníci DěčínUSK Praha
61:67
so 23. 10. 2021 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, extraliga - skupina A, 6. kolo

KADETI U17 region

Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf
105:43
ne 24. 10. 2021 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nadregionální liga - skupina B, 4. kolo

KADETKY U17

Válečnice DěčínLoko Karlovy Vary
36:82
so 23. 10. 2021 13:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, celostátní liga - skupina A, 14. kolo
HB Basket BVálečnice Děčín
77:52
ne 24. 10. 2021 12:30 @ SK Aritma Praha, Praha 6, celostátní liga - skupina A, 7. kolo

STARŠÍ ŽÁCI U15 extraliga

BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín
54:85
st 20. 10. 2021 18:45 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, žákovská liga - skupina B, 9. kolo

MLADŠÍ ŽÁCI U14 extraliga

Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín
76:55
so 23. 10. 2021 9:30 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, žákovská liga - skupina B, 1. kolo
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L.
63:59
ne 24. 10. 2021 11:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - skupina B, 8. kolo

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12

Válečníci DěčínBaník Most
113:10
so 23. 10. 2021 10:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 3. kolo
Válečníci DěčínBaník Most
125:6
so 23. 10. 2021 12:00 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 3. kolo

MLADŠÍ MINIŽAČKY U12

Levhartice ChomutovVálečnice Děčín
4:100
so 23. 10. 2021 11:00 @ Městská sportovní hala - velká, Chomutov, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 3. kolo
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín
15:80
so 23. 10. 2021 13:00 @ Městská sportovní hala - velká, Chomutov, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 3. kolo