Válečníci Děčín

Program zápasů v určitém týdnu

Podrobnější informace k zápasům v aktuálnímu týdnu (včetně zápasů mimo ČBF) také na této stránce.

4. 10. 2021 - 10. 10. 2021

MUŽI 2. liga

BC BenešovVálečníci Děčín
84:57
so 9. 10. 2021 19:30 @ SH Benešov, Benešov, 2. liga - skupina A, 4. kolo
Wolves RadotínVálečníci Děčín
58:62
ne 10. 10. 2021 19:00 @ Sportovní hala Černošice, Černošice, 2. liga - skupina A, 5. kolo

MUŽI SčL

Válečníci DěčínBK Baník Most A
50:71
pá 8. 10. 2021 18:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, muži - Severočeská liga - Severočeská li, 1. kolo

MUŽI Juniorka

BK Děčín juniorkaSkřivánci
76:34
pá 8. 10. 2021 20:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, muži - Oblastní přebor, 2. kolo

MUŽI Křešice

BK Baník Most BBK Děčín Křešice
87:65
pá 8. 10. 2021 19:00 @ Sportovní hala Most - malá hala, Most, muži - Oblastní přebor, 2. kolo

KADETI U17 extraliga

Sokol PísekVálečníci Děčín
75:51
so 9. 10. 2021 16:00 @ Sportovní hala Sokol, Písek, extraliga - skupina A, 4. kolo
BK Lions J. HradecVálečníci Děčín
76:60
ne 10. 10. 2021 10:00 @ Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec, extraliga - skupina A, 5. kolo

KADETI U17 region

BK TepliceVálečníci Děčín B
102:47
st 6. 10. 2021 18:30 @ Sokolovna Na Letné, Teplice, nadregionální liga - skupina B, 1. kolo

KADETKY U17

Válečnice DěčínSokol Nusle
45:96
so 9. 10. 2021 9:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, celostátní liga - skupina A, 4. kolo
Válečnice DěčínUSK Praha B
45:77
ne 10. 10. 2021 14:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, celostátní liga - skupina A, 5. kolo

STARŠÍ ŽÁCI U15 extraliga

Válečníci DěčínBK Kladno
120:36
čt 7. 10. 2021 18:30 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - skupina B, 6. kolo

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12

BK ChomutovVálečníci Děčín
24:62
so 9. 10. 2021 9:00 @ tělocvična SPŠ, Chomutov, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 2. kolo
BK ChomutovVálečníci Děčín
20:49
so 9. 10. 2021 11:00 @ tělocvična SPŠ, Chomutov, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 2. kolo

MLADŠÍ MINIŽAČKY U12

Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice
25:64
ne 10. 10. 2021 10:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 2. kolo
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice
20:82
ne 10. 10. 2021 12:00 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 2. kolo