Válečníci Děčín

Program zápasů v určitém týdnu

Podrobnější informace k zápasům v aktuálnímu týdnu (včetně zápasů mimo ČBF) také na této stránce.

18. 10. 2021 - 24. 10. 2021

MUŽI 2. liga

SKB Rokycany
Válečníci DěčínSKB Rokycany
73:46
so 23. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina A, 6. kolo
Příbram
Válečníci DěčínPříbram
9:00
ne 24. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, 2. liga - skupina A, 7. kolo

MUŽI Juniorka

BK Česká Lípa
BK Česká LípaBK Děčín juniorka
19:30
pá 22. 10. 2021 @ ZŠ Slovanka, Česká Lípa, muži - Oblastní přebor, 3. kolo

MUŽI Křešice

BK Levharti Chomutov
BK Děčín KřešiceBK Levharti Chomutov
59:64
pá 22. 10. 2021 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, muži - Oblastní přebor, 3. kolo

KADETI U17 extraliga

USK Praha
Válečníci DěčínUSK Praha
61:67
so 23. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, extraliga - skupina A, 6. kolo
Tygři Praha
Válečníci DěčínTygři Praha
8:21
ne 24. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, extraliga - skupina A, 7. kolo

KADETI U17 region

Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín BSlovan Varnsdorf
13:00
ne 24. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, nadregionální liga - skupina B, 4. kolo

KADETKY U17

Loko Karlovy Vary
Válečnice DěčínLoko Karlovy Vary
36:82
so 23. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, celostátní liga - skupina A, 14. kolo
HB Basket B
HB Basket BVálečnice Děčín
12:30
ne 24. 10. 2021 @ SK Aritma Praha, Praha 6, celostátní liga - skupina A, 7. kolo

STARŠÍ ŽÁCI U15 liga

BK Levharti Chomutov
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín
54:85
st 20. 10. 2021 @ Městská sportovní hala - malá, Chomutov, žákovská liga - skupina B, 9. kolo

MLADŠÍ ŽÁCI U14 liga

Sluneta  Ústí n. L.
Sluneta Ústí n. L.Válečníci Děčín
76:55
so 23. 10. 2021 @ hala UJEP, Ústí nad Labem, žákovská liga - skupina B, 1. kolo
Sluneta  Ústí n. L.
Válečníci DěčínSluneta Ústí n. L.
11:00
ne 24. 10. 2021 @ ARMEX Sportcentrum, Děčín 1, žákovská liga - skupina B, 8. kolo

MLADŠÍ MINIŽÁCI U12

Baník Most
Válečníci DěčínBaník Most
113:10
so 23. 10. 2021 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 3. kolo
Baník Most
Válečníci DěčínBaník Most
125:6
so 23. 10. 2021 @ Sportovní hala Křešice, Děčín, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk, 3. kolo

MLADŠÍ MINIŽAČKY U12

Levhartice Chomutov
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín
4:100
so 23. 10. 2021 @ Městská sportovní hala - velká, Chomutov, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 3. kolo
Levhartice Chomutov
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín
15:80
so 23. 10. 2021 @ Městská sportovní hala - velká, Chomutov, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, 3. kolo