Přehled vydaných krátkých zpráv

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 30 článků.
Válečníci Děčín

Válečnice U12 x BK Lvice Litoměřice

Dnes v 16:30 a 18:00 hod. se v ARMEX Sportcentru utkají naše Válečnice trenérů Fialy a Ulbrichové s litoměřickými Lvicemi. Přijďte podpořit naše dívky!

Válečníci Děčín

Muži Seniorka – Skřivánci Ústí n.L. ZRUŠENO

Páteční přípravný zápas Muži Seniorka – Skřivánci Ústí n.L. byl zrušen z důvodu nedostatku hráčů na straně soupeře.

Válečníci Děčín

Válečníci U12 x Slovan Varnsdorf

Dnes v 16:00 a 17:30 hod. se v Aréně Křešice utkají naši Válečnici U12 trenéra Kroupy s varnsdorfským Slovanem. Přijďte podpořit naše kluky!

Válečníci Děčín

Válečnice U12 x Slovan Litoměřice

Dnes v 15:30 a 17:15 hod. se v Aréně Křešice utkají naše Válečnice trenéra Fialy s litoměřickým Slovanem. Přijďte podpořit naše dívky!

Válečníci Děčín

Pohárové utkání proti Opavě odloženo o týden

Vzhledem k výskytu onemocnění COVID-19 v týmu BK ARMEX Děčín se utkání čtvrtfinále Českého poháru mezi BK ARMEX Děčín a BK Opava odkládá ze středy 26.1. na středu 2.2.2022! Termín sobotního utkání nadstavbové skupiny A2 Kooperativa NBL v Olomouci mezi BK Redstone Olomoucko – BK ARMEX Děčín zůstává v platnosti. O případném odložení se rozhodne až podle vývoje situace v týmu Válečníků. #srDCemvalecnik #bkarmexdecin

Válečníci Děčín

Válečníci U17 x Teplice

Dnes v 18:15 hod. odehraje v Areně Křešice rezerva kadetů U17 trenérů Mišejků odložený zápas nadregionální ligy s týmem BK Teplice. Přijďte podpořit mladé Válečníky!

Válečníci Děčín

Válečnice U13 x Slovan Varnsdorf

Dnes v hale od 15:00 hod. odehrají dívky U13 trenéra Fialy dvojzápas proti soupeřkám z TJ Slovan Varnsdorf. Přijďte podpořit naše mladé Válečnice!

Válečníci Děčín

Muži SčL x Slavoj Litoměřice C

Dnes v 19:30 hod. se v hale hraje zápas Severočeské ligy mezi našimi muži trenéra Kroupy a céčkem litoměřického Slavoje. Přijďte podpořit naše Válečníky! Pod odkazem utkání na TVCOM.cz.

Válečníci Děčín

U15 liga + Muži 2. liga

Dnes v hale od 18:00 hod. dohrávají Válečníci U15 trenéra Landy ligové utkání se Sokolem Pražským a od 20:00 hod. předehrávají muži trenéra Pištěckého druholigové utkání s ústeckou Slunetou USK. Obě utkání přenáší TVCOM.cz.

Válečníci Děčín

U17 extraliga x Sokol Pražský

Dnes v 19:30 hod. v hale dohrávají svěřenci trenéra Plachého odložený zápas 1. kola extraligy kadetů. Přijďte podpořit naše mladé Válečníky! (pod odkazem utkání na TVCOM.cz)